wróć do tematów forum

Potrzebne zmiany

Komentarz

Mieszkanka B-C 15-11-2010 godz 11:56

Jako jedna z wielu mieszkańców Biskupca, popieram kandydaturę Pana Marka Janiszewskiego na Burmistrza Waszego miasta i mocno trzymamy za niego kciuki. Nie bójcie się zmian, jeśli zmiany te poprowadzą Wasze miasto ku dobremu. Jeśli obecny Burmistrz nie odkrył ogromnego potencjału jaki drzemie w tym malowniczym miasteczku ,to nie ma szans na to, że coś się zmieni na lepsze. Warto kierować się rozsądkiem idąc na wybory, nie patrząc na piękne słowa i obietnice, którymi zasypują Was dookoła. Pamiętajcie "Słowa nawet gdy piękne, to tylko słowa". Pan Janiszewski jest przykładem, że nie po słowach, lecz po czynach powinniśmy oceniać ludzi a jego ogromne zaangażowanie w życie Reszla mówi samo za siebie.......:)

1.

Szczególnie ludzie z Biskupca są zainteresowani zmianami w Reszlu, tak, aby finanse z zewnątrz nie szły do Reszla, tylko do Biskupca.

fin 2010-11-15 12:28:55


2.

Ale wy ludzie macie pomysły. Zamiast się cieszyć, że mamy aż trzech kandydatów i jest w kim wybierać, to wszyscy tylko narzekają. Niektórzy nie mają takiego wyboru. Będzie jak mam być. Zobaczymy po wyborach.

Kiebab Fan 2010-11-15 12:32:56


3.

Kto napędza taką forumową kampanię p. Janiszewskiego? Przecież to komedia, Zgorzelec i Białołęka też popierają?

siti 2010-11-15 15:04:19


4.

Pewnie konkurencja

gjhe 2010-11-15 15:28:59


5.

Zresztą pewnie pisze tu 5 osób, wkoło te same.

gjhe 2010-11-15 15:30:47


6.

Marynas, mariolcia, tesa, mieszkanka B-C i pewnie inne nicki - to wskazuje na jedną osobę, która robi sztuczny tłok na forum, usilnie agituje do głosowania na jej kandydata. To nie wygląda na bezinteresowną kampanię i albo nie lubimy obecnego albo ten zmiennik coś obiecał w razie wygrania.

sołtys 2010-11-15 16:32:05


7.

Sołtys nie życzę sobie jakiś durnych porównań.Może to Ty jesteś pieskiem Burmistrza.Nie trawisz innego zdania?Dobrze,że jeszcze są ludzie co nie boją się wyrażać swoje zdanie.Powodzenia Panie Marku!

tesa 2010-11-15 17:11:58


8.

DO MIESZKANKI BISKUPCA Zróbmy tak, obecna Pani burmistrz Biskupca przyjdzie działać do nas, a Pan Marek pójdzie do Biskupca :P

Kosmo :D 2010-11-15 17:35:03


9.

Jednak taka reakcja potwierdza moje przypuszczenie co do wieloosobowości (Marynas, Mariolcia, Tesa). Najgorsze jest w tym wszystkim to, że takim zachowaniem na takim forum szkodzisz swojemu wybrańcowi. Poważny kandydat, ma poważne poparcie poważnych ludzi i robi kampanię w miejscu do tego przeznaczonym. Prymitywna agitacja na forum do takich miejsc raczej nie należy.

sołtys 2010-11-15 17:59:59


10.

Dokładnie.

ber 2010-11-15 18:34:26


11.

Ta bo uważasz ,że pisząc wziosłe memoriały na temat swojego obecnego Burmistrza zmienisz moje zdanie,ale niestety Twoje przypuszczenia są idiotyczne.Jednak jak Ci pasuje to jestem jeszcze pod nikiem admin,burmistrz,ale jaja itd....Może Tobie potrzeba kilku postaci, by wyrazić swoje zdanie ,mnie nie.Moi znajomi znają mnie pod tym nikiem,więc nie ma problemu kim jestem.Nie muszę być kimś innym.

tesa 2010-11-15 20:04:58


12.

Potrzebne zmiany !!!! Tak. Pytanie dlaczego kandydują osoby, które szczególnie pokazały w poprzedniej kadencji, że się do tego nie nadają? Taki pan Borejko, którego oglądała cała Polska jak nie zna przepisów i ośmiesza naszą gminę Reszel. Znów jest na listach i to z Nr 1. Może niech idzie do szkoły trochę sie douczyć ?

marys 2010-11-16 11:14:28


13.

Proszę ,proszę ktoś mi na siłę przyjaciół dodaje.

mariolcia 2010-11-16 11:50:49


14.

Piszesz Fin o finansach ?? To już nie nam oceniać.... Widząc jednak jak obecny Pan Burmistrz pozwala sobie na zaklejanie plakatów konkurencji, która jak widać wywołała u niego lekką panikę to bardziej Wy musicie martwić się o finanse :) Takie mało ekonomiczne zagrania już w czasie trwania kampanii nie wróżą nic dobrego. Jeśli dotychczas nie udało się wzbudzić poparcia wśród mieszkańców, to ostanie kilka dni już nic nie zmieni :)

Mieszkanka B-C 2010-11-16 18:57:58


15.

hmmmm,mieszkanka biskupca? a moze okolic biskupca?no nic dziwnego ze znamy, i pewni ma Pani prace o jakiej marzyła, prawda? prosze sie pochwalic gdzie pani pracuje i jakie to sa korelacje...

zygi74 2010-11-17 03:37:23


16.

Skąd tyle ironii, przecież forum służy do wypowiedzi tak ?? Z tego co się orientuję każdy może tu napisać. Dziwię się zatem, że tyle w Was agresji na komentarze innych. Moja praca, to moja sprawa, słabe te domysły co do mojej pracy, bo nie ma ona nic wspólnego z polityką, dzięki temu zapewne nie dałam się ponieść takiej fantazji, jak niektóre tu osoby...:) Poza tym, ktoś tu się za bardzo rozpędza w swoich wypowiedziach i wybiega z tematu "Potrzebne zmiany", bo przypominam ten temat poruszamy na tym konkretnym forum.

Mieszkanka B-C 2010-11-17 09:49:36


17.

PAN JANISZEWSKI NIECH DOKONA ZMIAN W SZKOLE! BO JAK NA RAZIE TO ZATRUDNIA PRZEDE WSZYSTKIM NAUCZYCIELI -EMERYTÓW A MŁODZI LUDZIE MUSZˇ WYJEŻDŻAĆ Z MIASTA BY SZUKAĆ PRACY!

ela 2010-11-18 10:01:31


18.

Młodzi ludzie nie muszą wyjeżdżać z miasta, a nie wydaje mi się aby Pan Janiszewski utrudniał Wam pracę, wręcz przeciwnie. Ogrom pracy, jaki wkłada w życie szkoły pokazuje, że kształci młodych ludzi, czyli widzi w Was przyszłość :)

Mieszkanka B-C 2010-11-19 14:17:38


Komentarz

wróć do tematów forum

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 kwietnia cała społeczność Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zebrała się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, by tuż przed egzaminami maturalnymi pożegnać tegorocznych absolwentów klas 5 TDA i 5 TGI.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble