ChopinLDZ 21-04-2013 godz 19:06
Chłopacy z Łodzi, dokładniej z trybun :D Pozdrawiają dziewczyny z Reszla roczik 96/97/98/99, które grały na dwóch halach CHKS-u oraz Anilany :)
1.
Słownik poprawnej polszczyzny uznaje formę "chłopacy" (jako rzadszą, ale jednak poprawną). Zapraszam do lektury słowników przed zwróceniem komuś uwagi dotyczącej poprawności językowej.
pani Helenka 2013-04-30 13:21:04
2.
heh...
...... 2013-08-18 14:56:00

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.
wiecej...Reklama