Komentarz
Emnfkdcn 18-04-2016 godz 19:34
Pracuje ktoś z Was w Kętrzynie w Philipsie? Jak wyglądają zarobki, co tam dokładnie robicie?
Ostatnio dodane na stronie www.reszel.pl
Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
Reklama
kontakt