Monika113 10-12-2016 godz 13:15
Witam :) Mam pytanie czy ktoś w poniedziałek 12.10.2016 dojeżdża przez cały tydzień do philipsa do pracy i ma na 2 zmianę? i ma wolne miejsce w samochodzie?

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
wiecej...Reklama