wróć do tematów forum

Praca

Komentarz

Romuś21 28-11-2022 godz 06:47

Niedawno przeprowadziłem się tutaj z pobliskiej miejscowości. Tak wyszło że dostałem tu mieszkanie komunalne. Ktoś wie gdzie mogę znaleźć jakąś dobrą pracę (nie mam zawodu, więc fizyczną, jakaś budowa czy przemysł) dodam że nie będę pracował u żadnego prywaciarza na jakiejś śmieciówce za najniższą krajową, chodzi mi o umowę etatową z pełnymi składkami, urlopem i normatywem czasu pracy bez przymuszania do nadgodzin i pracy w weekendy. Tylko od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 a jeśli nadgodziny to płatne 50% i 100% i wszystko zgodnie z kodeksem pracy. Jeśli ktoś wie gdzie można tu dostać pracę niech pisze.

1.

To chyba nie w Reszlu ....

Dickinson 2022-11-28 08:55:44


2.

Wow. Bez zawodu, doświadczenia a najniższa krajowa dla jaśnie pana jest ble. Nieźle. Zejdź człowieku na ziemię. .

Mieszkaniec 2022-11-28 16:25:38


3.

Zdaj maturę, ukończ studia, zdobądź tytuł magistra, uzyskaj uprawnienia pedagogiczne, przepracuj 150 godzin w szkole za darmo w ramach praktyk i masz robotę w szkole za ... 3424 zł brutto. Do stycznia to więcej niż najniższa krajowa. W styczniu będzie już trochę mniej ale co tam - tylko o 66 zł

doradca 2022-11-28 17:23:43


4.

Odłóż 15k zł , zrób prawko CE i robotę zawsze będziesz mieć . 10tys miesięcznie ;)

Karol 2022-11-28 18:16:24


5.

Romuś, a może jeszcze z dowozem przynajmniej mecedesem do pracy i z powrotem, a i wolne trzy dni w tygodniu też możliwe, takie warunki to możesz Romuś stworzyć sobie sam zakładając własny biznes, a wtedy będziesz panisko całą gębą...

Zofia 2022-12-05 15:44:05


Komentarz

wróć do tematów forum

Szkolenie klasa czwartych, przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową

17kwietnia 2024r.zorganizowano w budynku szkoły przy ulicy Chrobrego 5A, szkolenie skierowane do uczniów klasIVprzygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble