ALA 06-04-2015 godz 15:00
CZY PRACUJE W BARCZEWIE W FABRYCE MEBLI SZWACZKA Z RESZLA ? JAK TAK ,TO PROSZE O JAKIES INFO O TEJ PRACY
1.
Szwaczką nie jestem ale niedawno tam się zatrudnilem i naorawde nigdzie nie wyciągniesz takiej kasy jak tam. Ani w mebelplast ani w mti. Z tego co wiem to szwaczki tez niezłą pensje dostają. Mysle ze mozna polecic ta firme
HooP 2015-04-06 17:27:40
2.
to moze znasz szwaczki z Reszla które tam pracują? bede wdzieczna za info
ALA 2015-04-07 19:32:08
3.
Znam ale nie chcę nazwiskami opwrować na forum. Najlepiej jechać do firmy i się zorientować kto tam pracuje i porozmawiać z dyrektorem
HooP 2015-04-08 11:30:20
4.
Wrzuć namiary jak chcesz rzetelne info.
luty 2015-04-09 20:38:24
5.
Po co ci jezdzic do Barczewa? przyjmują szwaczki do pracy w MebelPLASCIE w Reszlu ,podobno tworza drugą zmianę
anka 2015-04-25 10:13:04

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.
wiecej...Reklama