wróć do tematów forum

Prawa miejskie

Komentarz

Polecam 01-04-2017 godz 12:49

Słyszeliście, że naszej małej ojczyźnIe, już w tym miesiącu mają zostać wycofane prawa miejskie? Podobno na zlecenie GUS wykonano badanie, które potwierdza, że umarło u nas oraz wyjechało z Reszla w zeszłym roku najwięcej ludzi w całym województwie :(

1.

Oby to nie była prawda bo inaczej to będzie to początek końca. Prawda, że wyjechało pełno młodych. Nie ma tu pracy, a jak jest to na "czarno" za psi grosz. Jak mają za te śmieszne grosze założyć rodzinę? Kupić mieszkanie lub wybudować dom? Sam nie mam pracy...

Mati 2017-04-05 20:09:05


2.

Zapomnialem dopisac:) Rema szuka pracownikow na stanowisko slusarz, spawacz, lakiernik. Ja skonczylem technikum informatyczne podanie do nich zlozylem i mi na maila odpisali ze szukaja wlasnie w/w pracownikow z doswiadczeniem i wyksztalceniem w/w. Cos mi sie zdaje ze nie znajda tak szybko. Mogliby mnie wziac na przyuczenie no ale jak maja takie wymagania..

Mati 2017-04-05 20:12:21


3.

ja wyjechałam 5 lat temu. z płaczem i rozdartym sercem. pracę znalazłam. kupiłam mieszkanie. ale rozdarte serce zostało. gdybym w Reszlu znalazła dobrą pracę za godne pieniądze wróciła bym. i pracę na umowę.

elisia 2017-04-16 15:21:49


Komentarz

wróć do tematów forum

V Regionalny Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy klas III

Dzień Ziemi jest doskonałą okazją do tego, by zorganizować Regionalny Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy. Właśnie tego dnia już po raz piąty odbył się w naszej szkole konkurs dla klas 3 szkół podstawowych. Patronat honorowy nad konkursem objął Warmińsko - Mazurski Kurator Oświaty w Olsztynie oraz Mazurski Park Krajobrazowy z siedzibą w Krutyni.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble