wróć do tematów forum

Program wyborczy Pana Janiszewskiego

Komentarz

hehhehhe 15-10-2018 godz 05:34

Mam pytanie do zwolenników obecnej władzy. Czym różni się program wyborczy Pana Burmistrza Janiszewskiego od jego poprzednich programów wyborczych. Jako zwolennicy jesteście Państwo zapewne świetnie zorientowani. Dziękuję za ewentualne odpowiedzi.

1.

Również jestem bardzo ciekaw Pozdrawiam

Kajdany 2018-10-15 08:22:51


2.

Nie ma już w programie sztucznego jeziora.

sasasas 2018-10-15 11:45:53


3.

W sobotę było spotkanie w restauracji Rycerska. Pan Burmistrz mówił o tym wszystkim, tłumaczył jak wyglądala i jak wygląda sytuacja, odpowiadał na pytania. Trzeba było być. Ogłoszenie wisiało.

Shadowsun 2018-10-15 18:53:28


4.

nie odpuszczasz ciemniaku podaj swój program

dobry 2018-10-15 19:43:51


5.

Do Shadowsun: Trzeba sobie zdawać sprawę,że nie każdy może mimo chęci być. Ja stawiam pytanie o różnice w programach wyborczych tej samej osoby, bo jak wynika z ostatniego to raczej wiele się od siebie nie różnią, co wskazuje na to,iż nie udało się przez dwie kadencje zrealizować założeń. Do dobry: mamunia kultury osobistej nie nauczyła prawda? Nie mam programu nie jestem kandydatem, zwykły wyborca ze mnie, więc te Pańskie ciemniaki i ćwioki świadczą tylko o Pana frustracji-współczuje.

hehhehhe 2018-10-16 13:34:12


6.

Wszystkie umowy finansowe zawierane przez urząd muszą być jawne, transparentne i do wglądu obywateli zgodnie a prawem.

prawda boli 2018-10-16 22:32:01


Komentarz

wróć do tematów forum

Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie

Projekt czytelniczy w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble