Komentarz
O.B.P 11-07-2016 godz 20:14
WITAM MOŻE KTOŚ WIE JAK JEST W KĘTRZYNIE W ZAKLADZIE PHILIPS. JAK DOJEZDZACIE I ILE PŁACĄ.
1.
zarobki trochę wyższe od najniższej i umowy tygodniowe.
robol 2016-07-26 15:45:40
Ostatnio dodane na stronie www.reszel.pl
Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
Reklama
kontakt