wróć do tematów forum

Fundacja Salus z Klewna. Ktoś coś?

Komentarz

luty 21-04-2015 godz 14:40

Witam. Rozliczam podatek i chcę rzucić 1% na rzecz tej fundacji. Ktoś wie coś na temat jej działalności? Prośba o szybką odpowiedż.

1.

Google: "salus fundacja" i strona fundacji pojawi się na I miejscu. Jest tam cała informacja oraz sprawozdania z działań za ostatnie lata.

SpecNET 2015-04-21 21:54:32


2.

ten salus to kant i oszustwo bo przelewają dla siebie na swoje konto

fuska 2015-04-22 06:24:16


3.

No wlaśnie na szybko sprawdzałem i zbyt dobrze to nie wyglądało stąd pytanie. No cóż... chyba wszystko jasne.

luty 2015-04-22 19:54:36


4.

Łatwo kogoś skrzywdzić złą oceną i nie chciał bym tego dokonać. Po zapoznaniu się ze strona fundacji cisną się jednak pytania: 1. w zakładce wydarzenia działalność fundacji kończy się na roku 2007! 2. Pomoc niematerialna i rzeczowa: nic nie potrzeba! Może to tylko zaniedbania w prowadzeniu strony. Dlatego moim zdaniem wiarygodność tej fundacji wygląda na małą. Ale czy tylko wygląda czy jest nie mnie oceniać. Mam jednak nadzieję, że jeśli fundacji na wiarygodności zależy- a powinno to niebawem uzupełni dane może o jakieś rozliczenie i pobudzi to wpłacających.

Czarny 2015-04-22 23:07:47


6.

fundacja salus to do szamba

jurki 2015-04-23 08:07:09


7.

Dzień dobry. Jestem prezesem Fundacji Salus w Klewnie. W zakładce "Sprawozdania" na stronie fundacji są na bieżąco zamieszczane nasze sprawozdania - ostatnie z 2013 r, w lipcu będzie zamieszczone z 2014 r. To tyle odnoście rzekomego braku informacji o działalności na stronie internetowej. Od dwóch lat koncentrujemy się na pomocy rzeczowej (przede wszystkim ubrania)dla niepełnosprawnych dzieci i osób dorosłych będących podopiecznymi Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Biskupcu. Do tego Ośrodka uczęszczają również niepełnosprawni z Gminy Reszel. Fundacja nasza jest bardzo małą organizacją, nie zatrudniamy żadnych pracowników, całą działalność prowadzimy na zasadzie wolontariatu. Jeżeli Państwo macie do mnie jakieś pytania, bardzo proszę - postaram się na nie szczegółowo odpowiedzieć. Pozdrawiam.

Elżbieta Ziober 2015-04-23 09:02:36


8.

ile sobie nabrałaś ? nie pracować i dobrze żyć tak sie robi i ja tez podam swoje konto zeby wpłacali

jurki 2015-04-23 16:00:23


9.

Proszę się podpisać imieniem i nazwiskiem, to porozmawiamy dalej. Hejtować jest prosto, szczególnie, jak się to robi anonimowo.

Elżbieta Ziober 2015-04-24 07:39:32


Komentarz

wróć do tematów forum

Nowe tablice do wyliczania emerytur

GUS opublikował nową tablicę trwania życia na podstawie danych o śmiertelności za 2023 r. W ubiegłym roku odnotowano 408 tys. zgonów, czyli mniej o 39 tys. niż w 2022 r. - Można powiedzieć, że pod względem liczby zgonów dopiero teraz ostatecznie wyszliśmy z pandemii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble