wróć do tematów forum

Prywata Straży Miejskiej

Komentarz

kuba 26-05-2022 godz 13:50

Dzień dobry . Dziś byłem świadkiem prywaty straży tzw miejskiej . Przy ulicy spichrzowej zaparkowany, oznakowany VW będący na wypoazeniu straży . Nic nie byłoby w tym nadzwyczajnego , gdyby nie bagażnik wypełniony walizkami , a w środku siedziały 3 prywatne osoby . Chciałem zapytać się czy to jest w porządku podwozić ludzi służbowym autem , ale niestety funkcjonariusza nie było przy aucie. Rozumiem że paliwo jest drogie , ale to nie jest wytłumaczenie tak rażących nadużyć . Wg mnie powinny zostać wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec funkcjonariusza . Dziękuję

1.

Około godziny 10.15 w dniu dzisiejszym, dwa samochody: samochód służbowy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Reszlu oraz samochód Straży Miejskiej przewiozły dwie rodziny uchodźców z Ukrainy do Gminnego Ośrodka dla uchodźców w Reszlu przy ul. Rynek „ale niestety funkcjonariusza nie było przy aucie. ponieważ nosił ciężkie torby należące do przeprowadzanych osób. Proszę nie wyciągać pochopnych wniosków. Straż Miejska bardzo aktywnie uczestniczy w pomocy dla naszych gości z Ukrainy. Miedzy innymi wykonuje większość zadań dotyczących zapewnienia transportu osób i transportu pomocy rzeczowej. Urząd Gminy nie dysponuje innym samochodem dla tego te dodatkowe zadania stawiane są Strażnikom Miejskim. Dziękuje Strażnikom Miejskim za ich pomoc w realizacji moich zadań.

Krzysztof Iwanow 2022-05-26 15:39:45


2.

Przepraszam , ale z ulicy Spichrzowej do ul Rynek jest 20m przejściem przy Rycerskiej. 3 walizki to nie ciężkie torby .

kuba 2022-05-26 16:10:43


3.

Ty Kuba zanim coś napiszesz na tym forum, to może najpierw sprawdź informacje, a nie od razu afera, Ty plotkarzu, teraz przepraszaj, a nie jeszcze kąsaj.

Janusz 2022-05-26 16:23:03


4.

Za co mam niby przepraszać ? Auto SM jak i służba funkcjonariuszy jest opłacana z naszych podatków , które ostatnio wyraźnie wzrosły .

kuba 2022-05-26 16:29:54


5.

Wszystko, co przyjechało z Ukrainy, to z naszych i moich podatków, trzeba pomagać, a jak byśmy my Polacy, byli na ich miejscu, to co, byś zastanawiał się z czyich podatków ratują Twoje du..ę np. Niemcy, albo inni, zastanów się zanim coś napiszesz i trochę empatii, Twoje podatki nie są najważniejsze, bo to podatki nas wszystkich.

Janusz 2022-05-26 16:40:18


6.

Wszystko, co przyjechało z Ukrainy, to z naszych i moich podatków, trzeba pomagać, a jak byśmy my Polacy, byli na ich miejscu, to co, byś zastanawiał się z czyich podatków ratują Twoje du..ę np. Niemcy, albo inni, zastanów się zanim coś napiszesz i trochę empatii, Twoje podatki nie są najważniejsze, bo to podatki nas wszystkich.

Janusz 2022-05-26 16:41:10


7.

Jak Straż Pożarna ratuje życie ludzkie i mienie, to Ty Kuba też zastanawiasz się, że to z Twoich podatków, przecież Straż Pożarna jest na utrzymaniu Gminy, z Toich podatków, a jak Ciebie dopadnie nieszczęście i Straż Pożarna uratuje Twój tyłek, to co wtedy powiesz, no wymyśl coś sensownego, bo to będzie również z moich podatków, i co wtedy powiesz.

Janusz 2022-05-26 17:04:24


8.

Trochę żeś Pan się zagalopował . Nie mam nic do ukraincow ani do pomocy tym ludziom bo to co ich spotkało to z pewnością tragedia . Każdy ma swoją opinię na ten temat . Chodzi mi jedynie o wykorzystanie samochodu służb a Pan żeś zrobił że mnie ruskiego agenta . Powtarzam , z ulicy Spichrzowej do Rynek jest 20 m a w bagażniku były 3 walizeczki. Auto było pozostawione bez nadzoru a ludzie popakowani. Służyłem w pewnej formacji i uwierz mi że za takie coś ohooo głowy by leciały

kuba 2022-05-26 17:27:35


9.

Ludzie wypowiedzą się w tym temacie, wg mnie dałeś plamę Kuba, a teraz się wybielasz, daj już sobie spokój, tym głupim tłumaczeniom. Moja rada, najpierw sprawdź informacje, a dopiero wtedy podejmuj temat. Najlepiej jest od razu atakować, ciekawe ile Ty generujesz tych podatków, a może jesteś na garnuszku MOPSa i z naszych podatków.

Janusz 2022-05-26 17:59:20


10.

Pan wie do czego jest powołana SM ?

kuba 2022-05-26 18:27:04


11.

@kuba... bez obrazy, ale wracaj na pole siać rzepak, a przed dyskusją publiczną - nauka poprawnej polszczyzny i kultury . #słomaZbutów

SzegeSZege 2022-05-27 23:52:50


13.

Halina i tak trzymać....

Zofia 2022-05-30 09:42:31


15.

Wpis nr 13 ukryty . Heh cenzura wolności słowa

kuba 2022-05-31 16:03:23


16.

Sorry nr 12

kuba 2022-05-31 16:03:50


17.

No właśnie, czyżby administrator tej strony uważał, że jedynym źródłem wiedzy wszelakiej są jedynie słuszne i jedynie prawdziwe reszelskie wieści dziwnej treści ?????.

Zofia 2022-05-31 16:52:34


Komentarz

wróć do tematów forum

Elegancki mężczyzna w garniturze - jak osiągnąć doskonały look?

W dzisiejszych czasach, kiedy moda męska staje się coraz bardziej zróżnicowana i wymagająca, garnitur szyty na miarę jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, taki strój idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się pewnie i komfortowo, niezależnie od okazji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble