wróć do tematów forum

Przychodnia Zdrowia " Twój Partner"

Komentarz

Pacjentka 13-12-2021 godz 22:19

Miałam umówioną wiztę na godz 17 do doktora Sakowskiego, doktor przyjął mnie o 17.15. Celem wizyty było wypełnienie dokumemtacji do orzeczenia niepełnosprawności, doktor po wysłuchaniu celu mojej wizyty powiedział że on mi dokumentów nie wypełni bo zaraz kończy prace...powiedziałam że te dokumenty są mi potrzebne do kontynuacji mojego zatrudnienia w pracy, lekarz odpowiedział że on rzadko tutaj przyjmuje i zazwyczaj dokumantacji nie wypełnia. Powiedziałam że przyjechałam z Kętrzyna i te dokumenty ma mi wypełnic lekarz rodzinny więc co mam teraz zrobić, wziął dokumenty i zaczął je przeglądać i wypełniać...po chwili powiedziałam że jest mi też potrzebne skierowanie na RTG kręgosłupa bo na komisji zawsze wymagają aktualnego zdjecia, w Ketrzynie nie moge go zrobić prywatnie bo przychodnia MEDI-PROF jest nieczynna a tylko tam wykonują RTG, w Reszlu potrzebne jest skierowanie bo prywatnie nie wykonają zdjęć, lekarz mi odpowiedział że albo mi wypełni dokumantacje " 6 punktów " albo wystawi skierowanie mam wybierać, powiedziałam żeby wypełnił dokumenty, stwierdził że po skierowanie mam przyjechać na kolejna wizyte. Wypisanie skierowania to wpisanie imienia i nazwiska a on mi mówi że mam przyjechac na kolejna wizyte bo albo wypełni dokumenty albo wystawi skierowanie, zachowanie i podejście do pacjęta poniżej krytyki. To nie pierwsza nie miła sytacja z lekarzami z tej przychodni. Trzy lata temu doktor Sojecka też nie wystawiła mi skierowania na RTG bo stwierdziła że takie rzeczy robi sie prywatnie. Siedzą w tych gabinetach i ciężko im cokolwiek zrobić dla pacjenta wręcz traktują jak wroga, ale zapewne fajnie jak kasa co miesiąc wpływa na konto. Nigdy w życiu nie pójdę na wizyte do doktora Sakowskiego ani do Sojeckiej. Niestety takie zachowanie wobec pacjenta jest okropne i bierzecie za to pieniądze więc sprawa zostanie zgłoszona do Rzecznika Praw Pacjenta. NIE POLECAM.

1.

Potwierdzam. Przychodnia spadla na psy. Ciągle pretensje i wzdychanie. Skorzystałam z wizyt 2 razy w tym roku i Ci sami lekarze byli nie mili, nie konkretni i jedyne o czym chcieli rozmawiać to dlaczego się nie zaszczepisz. Antyniotk przez pani doktor nie dopasowany. Masakra jednym słowem!!!

Zawiedziona 2021-12-15 17:18:19


2.

Czy tu Słowackiego czy kolejowa tacy sami lekarze

Jola 2021-12-16 21:43:59


3.

Różnica miedzy obiema przechodniami jest taka że na Kolejowej są lekarze dostępni cały dzień i to nie pediatra przyjmująca jako internista gdzie z dzieckiem trzeba cierpliwie czekać aż fala mocherów się przeleje dopiero masz prawo z dzieckiem wejść do gabinetu jeśli tylko pielęgniarka nie ma więcej znajomych których zaprasza do gabinetu druga sprawa to jakieś śmieszne limity pacjentów które ponoć lekarze ustalają a i wieczne zajęty telefon bo jedna z pań tam pracujących musi swoje prywatne sprawy załatwiać i odkłada słuchawkę telefonu żeby jej nie przeszkadzano

ja 2021-12-17 08:40:50


4.

Panie pielęgniarki są miłe i zawsze pomocne ale doktor Sakowski i Sojecka to masakra. Nie da się z nimi rozmawiać bo burczą jakby za karę tam siedzieli. Inna sprawa to słaby dostęp do lekarzy w tej przychodni …

- 2021-12-17 19:21:31


5.

Na Kolejowej jest o wiele lepsza kadra i pacjent zaopiekowały nie narzekamy na naszych lekarzy a i badania dostępne bez limitów.

Halina 2021-12-17 21:43:19


Komentarz

wróć do tematów forum

Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie

Projekt czytelniczy w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble