wróć do tematów forum

Przychodnie

Komentarz

mała 35 24-03-2021 godz 13:32

Jakie opinie macie o reszelskich przychodniach, która lepsza pod względem lekarzy, podejścia do pacjenta, podejścia do covida.,dawania skierowań na badania czy do specjalistów? Przyjmują normalnie czy przed wizytą na testy wysyłają? , np jeśli zgłasza się ból gardła czy uszu - bo i te już ponoć są objawem covida.

1.

Na kolejowej cały czas otwarte, nie było tak przez cały tamten rok że była zamknięta. Jak byłam przeziębiona to normalnie zostałam przyjęta i zbadana.

reszel 2021-03-30 18:26:16


2.

Na kolejowej tragedia. Cały dzień człowiek dzwoni i nikt nie raczy odebrać telefonu. A jak juz ktoś odbierze to pani w rejestracji zbywa pacjenta. Za co im płacą?za siedzenie picie kawy i plotkowanie?

..... 2021-04-09 13:15:23


3.

Na kolejowej tragedia. Cały dzień człowiek dzwoni i nikt nie raczy odebrać telefonu. A jak juz ktoś odbierze to pani w rejestracji zbywa pacjenta. Za co im płacą?za siedzenie picie kawy i plotkowanie?

..... 2021-04-09 13:15:36


4.

Kłamiecie,ja za każdym razem mam połączenie i nie ma problemów z wizytą u lekarzy.

2021-04-21 16:09:23


Komentarz

wróć do tematów forum

Szkolenie klasa czwartych, przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową

17kwietnia 2024r.zorganizowano w budynku szkoły przy ulicy Chrobrego 5A, szkolenie skierowane do uczniów klasIVprzygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble