wróć do tematów forum

Psy

Komentarz

avila 09-06-2010 godz 10:48

Nie dawno była mowa o suczce huski ktora błakała sie po Mazurskiej a teraz mam pytanie,po co ludzie biora psy skoro sie nimi nie opiekuja?Codzien karmie cudze zwierzeta i jest ich co raz wiecej,chude zapchlone ale o dziwo kazdy z nich ma obroze.Czy nie mozna czegos z tym zrobic?

1.

Można. Zacząć "chipować" psy.

no-one 2010-06-09 17:17:48


2.

szlak mnie też trafia jak je widzę to nie do pojęcia,żadne zwierze nie jest tak je..... jak człowiek,znowu widziałem błąkającego się wychudzonego wilczura a w dodatku w kagańcu,niech te po... co go wypuściły same sobie złożą na gębe klatkę i wychrzanią kluczyk a potem spróbują żyć w innym kraju!powinno się bardziej pilnować i surowo karać tych niby właścicieli ale kogo to obchodzi!mam nadzieję że odpowiednie służby się tym zajmą i go złapią zanim zdechnie z pragnienia i głodu!

kazia 2010-06-09 23:59:47


3.

Popieram.Tylko że u nas chyba nie ma odpowiednich służb.Takich psów jest co raz wiecej ale nikt sie tym nie interesuje!Gdzie sa ludzie ktorzy powinni takich spraw pilnowac?!Przeciez jest schronisko dlaczego nikt takich psów nie łapie?Lub nie ukarze właścicieli?

avila 2010-06-15 12:45:05


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble