xdzix 17-05-2013 godz 18:36
W naszej "kochanej" REMIE podopieczni Pana odpowiedzialnego za utrzymanie ruchu w zakładzie kładą tynk na budynek przeznaczony do rozbiórki czy KTOŚ to widzi a jak tak to dlaczego pozwala na takie ruchy ?
1.
A co cię to obchodzi? Jesteś pracownikiem, to zapytaj pana od utrzymania ruchu (choć już parę tygodni minęło). Jak nie - nie wtykaj nocha w nie swoje buty.
gość 2013-06-04 22:08:05

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.
wiecej...Reklama