wróć do tematów forum

Radio

Komentarz

Janusz55 19-08-2012 godz 22:09

Mam pytanie do wszystkich. Czy chcielibyście słuchać radia lokalnego. Mieszkam w Gdyni ale zastanawiam się nad przeprowadzką w Wasze rejony. Najbardziej odpowiada mi Reszel. Lubię temat Slow Life. Ciekaw jestem, czy w Waszym regionie żyje się naprawdę spokojnie. Mam dosyć wielkich miast i wyścigu szczurów. Pracowałem kilka lat w radiu i bardzo tęsknię za tą pracą. Małe lokalne radio byłoby OK. Pozdrawiam z Gdyni Janusz

1.

Genialny pomysł! Jakby znalazły się fundusze i ludzie by chcieli prowadzić coś takiego, to byłoby EKSTRA! Powodzenia : - )

superextra 2012-08-19 22:59:26


2.

Pomysł ciekawy, ale wydaje mi się, że może być problem z utrzymaniem radia w naszym mieście - moim zdaniem jest ono za mała. Prędzej taki pomysł rozpatrywał bym pod względem miasta Kętrzyn.

Radio 2012-08-19 23:20:25


3.

Czyżby pod nickiem Radio ukrywał się pewien pan ,co to wszystko z Reszla zabiera do Kętrzyna ?

RESZELANKA 2012-08-20 17:14:08


4.

myślę, że to dobry pomysł.

samosia 2012-08-20 17:44:16


5.

Hahah :D Nie Reszelanko, wybrałem taki nick bo pasował mi idealnie do tematu. ;p

Radio 2012-08-20 18:32:50


Komentarz

wróć do tematów forum

Jak działają zawory zwrotne?

Zawory zwrotne są jednym z najważniejszych elementów wielu instalacji, odpowiedzialnym za kontrolowanie kierunku przepływu cieczy lub gazów. Ich głównym zadaniem jest zapobieganie cofaniu się substancji w instalacjach. Zastosowanie zaworów ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie całego systemu.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble