wróć do tematów forum

Ranstad Kętrzyn

Komentarz

2020 06-05-2020 godz 15:06

Witam czy jest ktoś z Reszla kto pracuje w firmie Ranstad?Jeśli tak co możecie powiedzieć więcej?

1.

Jak to w takiej pracy w rejonie za 1500 czy ile tam wychodzi .bida . Sama praca nie jest mega ciezka, dobija na pewno system zmianowy,. atmosfera wmiare ok w okresie wakacyjnym kiedy jest dużo mlodych dorabiakow.Oby były miejsca pracy , bo niektórym coraz dotkliwiej jej brakuje. Życzę powodzenia Pozdrawiam

Sds 2020-05-06 15:23:18


2.

Z tego co wiem to są przyjęcia

2020 2020-05-06 16:08:03


3.

Pracuje w firmie? a to jaką oni dają pracę ? jako niby kto? Myślałam, że ta firma to agencja pracy tymczasowej,która kieruje do jakiejś pracy,a nie że sama u siebie daje pracę. Może się coś zmieniło.

Grażyna 2020-05-06 17:26:56


4.

Randstad to firma wykorzystująca pracowników,umowy to śmiech i gnój,praca na telefon bo nie każdy pracuje normalnie i każą czekać a jak odmówisz pracy w dni wolne to niby jesteś pracownikiem ale nie zarabiasz i dużo zależy od tego gdzie trafisz i do kogo.

Halina 2020-05-06 21:15:42


5.

Po pierwsze Randstad to nie firma tylko pośrednik po drugie było kiedyś spotkanie w sprawie pracy w Philipsie i miód co lała jedna z tych kierowniczek czy jak one tam mają funkcje że praca od poniedziałku do piątku po 8 godz dziennie umowy tygodniowe fajnie brzmiało potem się okazało ze były umowy godzinowe nie na tydzien tylko na 1-2 dni w tygodniu po 3-4 godz na sugestie że co innego mówiła pani na spotkaniu to stwierdziął wyżej wymieniona że nikt tego nie powiedział że tu są realia pracy godzinowej i nie na 8 tylko jak jest potrzeba czyli nawet na 2 godz wiec dobrze przemyślcie czy opłaca wam się pracować u czegoś takiego

ja 2020-05-07 07:20:41


Komentarz

wróć do tematów forum

Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie

Projekt czytelniczy w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble