wróć do tematów forum

1.

Najlepiej chyba Mariusz ze spichrzowej robi. Jeśli ktoś chce profesjonalna robotę. Ale nie wiem czy on teraz się mechanika nie zaja. Ehh lata leca o fachowca coraz trudniej

Tomi 2025-10-31 16:44:16


2.

Żabik ? On nawet gwoździa nie potrafi przybić o czym ty mówisz ? Ćpun i degenerat . Najlepszy jest Rafał Kunciak ma swoją firmę budowlaną ewentualnie Krzysztof Zalewski również ma firmę budowlaną . Żadnych pseudo fachowców do kapitalnego remontu typu zanik nigdy nikomu nie polecę . On nawet mechanikę potrafi spartaczyć zabierając dobre części a wstawiając zepsute wiem bo mi teraz naprawial .....totalne dno

2025-10-31 17:38:39


3.

Piekut jest fachowiec, nie żałujcie naprawdę

Atlas 2025-11-01 18:19:44


4.

Atlas weź wyjdź ...i nie wracaj

2025-11-01 18:31:07


5.

Pewnie nie wie.. Grzesiek był fajny chłopak tylko z pechem i problemami. Niech mu ziemia lekka będzie i oby miał lepiej po drugiej stronie [*]

Jdusns 2025-11-01 19:04:43


6.

Sory , ale moim zdaniem to Mariusz robi duza lepsze robote niz firma o ktorej wspomniales.

tomio 2025-11-02 15:24:12


7.

Mariusz to wie jak podmienić części , i spartaczyć robotę .wystarczy wejść do ich zadłużonego mieszkania socjalnego i spojrzeć , nawet grosza bym nie dał za robotę dla takiego partacza , na cmentarzu potrafił robotę zepsuć a co tu mówić o generalnym remoncie . Weź Mariusz nie ośmieszaj się i sam komentarzy pozytywnych sobie nie pisz

2025-11-02 15:47:35


8.

Atlas tu pajacu. Nie wiesz co ciebie czeka a pamiętaj, że karma szybko wraca

Bogdan 2025-11-02 20:53:26


9.

Kana i strzałka to fachowcy

Jan 2025-11-02 20:54:07


10.

Bogdan od straszenia to są duchy :) kana i strzałka to tacy sami fachowcy jak Mariusz . Feta i do chlewka i burdel otwarty 12 h

2025-11-02 21:29:37


11.

Ta wiejska zazdrość... Dzieciaki lepsze telefony niz wasze, lepsze ciuszki.. zonka urbana i piecze. Oj piecze...

Inteligent 2025-11-03 11:30:19


12.

Ychy dzieci patola największa w całym Reszlu gorszych dzieci nie ma , klną, palą i co nie tylko matka ciuchy z lumpeksu , zabawki ukradzione z bykowa i okolic , chlanie , ćpanie , mieszkanie z długiem większym niż senior ma . Szkoda słów

2025-11-03 13:15:00


13.

Dzieciaka raz ich złapałem na próbie kradzieży w sklepie zabawkowym "urwis "troje ich było. Jeden zagadywał a reszta działało. Nie wiedzieli ze ba kompie jest podgląd z kamery

Bogdan 2025-11-03 13:51:32


14.

Dziecko jak dziecko rodzice niech tłumaczą że nie można kraść , palic i przeklinać ale w tym przypadku dzieci pewne rzeczy mają we krwi . Przecież ich geny to kradzieże , picie ćpanie itd to co się dziwicie

2025-11-03 14:00:37


15.

Oby nie firmę Zaleskiego z mazurskiej bozee bron

Reszelanka 2025-11-10 18:06:00


16.

A czemu nie Krzychu robi dobrą robotę

2025-11-10 19:36:14


17.

Rafał Kunciak serdecznie polecam...uczciwy i solidny i bardzo dokladny

Keso 2025-11-10 23:47:44


18.

POLECAM KOKOSA ĆPUNA I ZŁODZIEJA ŁADNIE WYREMONTUJE I WSZYSTKIE FANTY Z DOMU WYNIESIE A SZCZEGÓLNIE RENTE HE

ZIOMAL 2025-11-11 16:44:18


Komentarz

wróć do tematów forum

Zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble
Zobacz również Reszel Ogłoszenia Wizytówki Ulotki Mąka Chlebowa