1.
Najlepiej chyba Mariusz ze spichrzowej robi. Jeśli ktoś chce profesjonalna robotę. Ale nie wiem czy on teraz się mechanika nie zaja. Ehh lata leca o fachowca coraz trudniej
Tomi 2025-10-31 16:44:16
2.
Żabik ? On nawet gwoździa nie potrafi przybić o czym ty mówisz ? Ćpun i degenerat . Najlepszy jest Rafał Kunciak ma swoją firmę budowlaną ewentualnie Krzysztof Zalewski również ma firmę budowlaną . Żadnych pseudo fachowców do kapitalnego remontu typu zanik nigdy nikomu nie polecę . On nawet mechanikę potrafi spartaczyć zabierając dobre części a wstawiając zepsute wiem bo mi teraz naprawial .....totalne dno
2025-10-31 17:38:39
3.
Piekut jest fachowiec, nie żałujcie naprawdę
Atlas 2025-11-01 18:19:44
4.
Atlas weź wyjdź ...i nie wracaj
2025-11-01 18:31:07
5.
Pewnie nie wie.. Grzesiek był fajny chłopak tylko z pechem i problemami. Niech mu ziemia lekka będzie i oby miał lepiej po drugiej stronie [*]
Jdusns 2025-11-01 19:04:43
6.
Sory , ale moim zdaniem to Mariusz robi duza lepsze robote niz firma o ktorej wspomniales.
tomio 2025-11-02 15:24:12
7.
Mariusz to wie jak podmienić części , i spartaczyć robotę .wystarczy wejść do ich zadłużonego mieszkania socjalnego i spojrzeć , nawet grosza bym nie dał za robotę dla takiego partacza , na cmentarzu potrafił robotę zepsuć a co tu mówić o generalnym remoncie . Weź Mariusz nie ośmieszaj się i sam komentarzy pozytywnych sobie nie pisz
2025-11-02 15:47:35
8.
Atlas tu pajacu. Nie wiesz co ciebie czeka a pamiętaj, że karma szybko wraca
Bogdan 2025-11-02 20:53:26
9.
Kana i strzałka to fachowcy
Jan 2025-11-02 20:54:07
10.
Bogdan od straszenia to są duchy :) kana i strzałka to tacy sami fachowcy jak Mariusz . Feta i do chlewka i burdel otwarty 12 h
2025-11-02 21:29:37
11.
Ta wiejska zazdrość... Dzieciaki lepsze telefony niz wasze, lepsze ciuszki.. zonka urbana i piecze. Oj piecze...
Inteligent 2025-11-03 11:30:19
12.
Ychy dzieci patola największa w całym Reszlu gorszych dzieci nie ma , klną, palą i co nie tylko matka ciuchy z lumpeksu , zabawki ukradzione z bykowa i okolic , chlanie , ćpanie , mieszkanie z długiem większym niż senior ma . Szkoda słów
2025-11-03 13:15:00
13.
Dzieciaka raz ich złapałem na próbie kradzieży w sklepie zabawkowym "urwis "troje ich było. Jeden zagadywał a reszta działało. Nie wiedzieli ze ba kompie jest podgląd z kamery
Bogdan 2025-11-03 13:51:32
14.
Dziecko jak dziecko rodzice niech tłumaczą że nie można kraść , palic i przeklinać ale w tym przypadku dzieci pewne rzeczy mają we krwi . Przecież ich geny to kradzieże , picie ćpanie itd to co się dziwicie
2025-11-03 14:00:37
15.
Oby nie firmę Zaleskiego z mazurskiej bozee bron
Reszelanka 2025-11-10 18:06:00
16.
A czemu nie Krzychu robi dobrą robotę
2025-11-10 19:36:14
17.
Rafał Kunciak serdecznie polecam...uczciwy i solidny i bardzo dokladny
Keso 2025-11-10 23:47:44
18.
POLECAM KOKOSA ĆPUNA I ZŁODZIEJA ŁADNIE WYREMONTUJE I WSZYSTKIE FANTY Z DOMU WYNIESIE A SZCZEGÓLNIE RENTE HE
ZIOMAL 2025-11-11 16:44:18

Obecnie smartfony towarzyszą nam niemal przez cały dzień. Wykorzystujemy je do pracy, kontaktu z bliskimi, robienia zdjęć oraz korzystania z nawigacji podczas podróży. Nic więc dziwnego, że odpowiednia ochrona urządzenia staje się priorytetem dla wielu użytkowników. Dotyczy to szczególnie osób mieszkających w malowniczych miejscowościach, takich jak Reszel na Warmii, gdzie telefon często towarzyszy spacerom, wycieczkom rowerowym czy odkrywaniu lokalnych atrakcji. W takich warunkach dobrze dobrane etui może znacząco wpłynąć na bezpieczeństwo urządzenia.
wiecej...Reklama