wróć do tematów forum

Reszel biega, tym razem w Sylwestra!

Komentarz

chruscik 30-12-2009 godz 13:31

Po sukcesie pierwszej akcji czas na kolejną. Tym razem zapraszamy wszystkich mieszkańców Reszla lubiących aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu na sylwestrowe bieganie! Zbieramy się na stadionie o 9.45, by o 10.00 wyruszyć w trasę liczącą ok. 6 km. (biegniemy nasypem, by wrócić przez Klewno). Robimy także zrzutkę po 2 zł, by zapewnić sobie napoje i batony po biegu. Zapraszamy! Wszelkich informacji udziela Leszek, tel: 669-381-946

1.

Brawo chruscik !cieszę się że masz zacięcie i udało się pierwszy bieg zorganizować(mimo brzydkiej pogody).Szkoda że nie mogę uczestniczyć ale zmogła mnie choroba..Zyczę udanego jutrzejszego biegu i dużej frekwencji.. powodzenia i SZʦLIWEGO NOWEGO ROKU !

patriot 2009-12-30 19:01:23


2.

wole pić zamiast biegać ;D

kubus 2009-12-30 19:07:05


3.

Nowym Roku wytrwałości ,jak najmniej kontuzji i ukończonych maratonów:)Pozdrawiam

pia 2009-12-31 07:50:19


Komentarz

wróć do tematów forum

I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble