wróć do tematów forum

Reszel wymjerające miasto!!!!!!!!

Komentarz

J23 25-08-2009 godz 00:20

Ludzie czy wy nie widzicie co się dzieje?,z miasta cały czas uciekają młodzi ludzie już teraz jest to tylko miasto emerytów i rencistów a włodarze zamiast ściągnąć inwestorów,nie wiem?,jakieś ulgi zastosować zrobić jakąś strefę ekonomiczną,żeby w końcu coś ruszyło. Nie oni tylko siedzą pierdzą w stołki i czekają na następną kadencję,może wybiorą i dalej do emeryturki będzie!. A taki zwykły obywatel Reszla niech kombinuje jak ma mu do pierwszego starczyć.Ludzie zbliżają się wybory,wybierzmy kogoś z jajami,co nam dadzą boiska i chodniki miejsc pracy od tego nie przybędzie,niech w końcu powstanie w Reszlu jakiś market typ Biedronka,Plus.Żeby choć te głupie zakupy codzienne można był nabyć w rozsądnych cenach.Ale się rozpisałem,jeszcze dużo by przytaczać przykładów które można by w Reszlu w życie wdrożyć,hehe.A zapomniałem zadać pytania do władz Reszla,ciekawy jestem kto się poczuje winnym do wypłat odszkodowań jak któregoś pięknego dnia stara hotelowa komuś w końcu na głowę poleci i narobi biedy,co wtedy pan Burmistrz powie że wstęp był wzbroniony????????????????? A resztę niech ludzie dopowiedzą.

1.

-_-... looz człowieku looz... Ogarnij się...

reggaeRLZ 2009-08-28 01:00:34


2.

Jak już to wymierające, a nie wymJerające. ;p

kaczuszka 2009-08-29 16:24:20


Komentarz

wróć do tematów forum

Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie

Projekt czytelniczy w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble