wróć do tematów forum

Reszelska Młodzież

Komentarz

Reszelak 24-11-2022 godz 17:26

Co się dzieje z tą młodzieżą w dzisiejszych czasach? Dzieci w wieku 14-15 lat chodzą pijane po ulicach Reszla z papierosami w ręku, czują się pewnie i myślą że wszystko mogą..ostatnio sam byłem zaczepiony przez grupkę "wyrostków" i tylko to że posiadam jakiekolwiek Zasady obyło się bez rękoczynów, chociaż należało by się każdemu z nich po "wychowawczym" Gdzie są rodzice tych dzieci? Widać mają na to wszystko wyj..ne skoro pozwalają na takie zachowanie, wkońcu te chojraki trafią na kogoś,kto zrobi im krzywdę i wtedy będzie wielka afera..Gdzie jest Policja? Gnoje robią co chcą A Reszelska Policja nie reaguje i ma to w du..ie, potrafią tylko mandaty wypisywać za picie piwa do tego się tylko Nadają..

1.

To prawda złodzieje sami i pijacy i ćpają gnojki A policja nie reaguje

MałaMi 2022-11-24 19:29:14


2.

Jednemu w ryj dasz , 3 się położy . Tak na serio to też miałem podobną sytuację . Nafurany gnojek rzucał się do mnie pod ratuszem . Zawodnik klasy jednostrzałowiec , ale wiadomo - kamery , coś bym mu złamał to byłbym ciągany później po sądach . Lepiej olać Swoją drogą , też mieliśmy po 15 lat i robiliśmy durne rzeczy .

kuba 2022-11-25 07:08:49


3.

do kuba: ale jak się miało 15 lat, to się chowaliśmy przed dorosłymi. Czy to z fajką czy butelką piwa. Nikomu do głowy nie przyszło, żeby skakać do dorosłych. Też miałem sytuację, że nafurani gówniarze mieli jakieś ale. Grzecznie im wytłumaczyłem, że robią błąd. Towarzystwo się rozeszło. Co z takimi robić?

x-man 2022-11-25 10:16:12


4.

Co racja to racja . Szlem ostatnio do miasta i na studni kolo ratusza siedziało paru chłopców, między innymi dwóch chłopców ze spichrzowej i nie było słychać nic innego jak Ch** kur** itp tez zastanawiałem się gdzie są rodzice ? Matka czworga czy pięciorga dzieci jeżeli nie może poradzić sobie z najstarszym synem ktory oprócz przeklinania pali papierosy jak smok wawelski to na kogo wyrosną te młodsze dzieci ? Paranoja ale dojdzie do tego ze ktoś w końcu zglosi sie do kuratorium z prośbą o interwencję

Grzesiek 2022-11-25 15:02:04


5.

Tak to jest jak matka dostaje z mopsu za 500+ plus zasiłki i ma na rączkę 5 tysięcy i robi sobie w domku alko i itp, a dzieci wychować r nie umie.

Jdidfnjf 2022-11-25 16:16:43


6.

No tak jej dzieci wychowankiem ulica a później kryminał zresocjalizuje ... Niby Taja co to nie ona , wszystkich zaczepia i obgaduje a własnego czubka nosa Pani Gosia nie widzi , dzieci na mieście klną i palą i zeby Matka nie reagowała ? Paranoja

2022-11-25 16:22:32


7.

Matka nie reaguje? Przecież ona jest taka sama. Dzieci uczą się wszystkiego w domu od rodziców. Wątpliwe by uczyły się tam czegoś dobrego.

xx61124 2022-11-26 15:35:50


8.

Matka zaniedbuje najważniejsze kwestie co jest widoczne ,ale to nie jest tak że tylko matka kształtuje swoje dziecko. Każde dziecko w ich wieku trafia też do szkoły. Dlaczego nie porusza się tego tematu? Jak nauczyciele traktują dzieci? Poprzez pryzmat prestiżu małomiasteczkowego rodzicow, brzydkiej/ładnej twarzy. Nie dają dzieciom szans i nie chcą im pomagać. Pomoc dzieciom opiera się na rezygnacji z nich, telefonach na policje, zgorszeniu. Takie są realia w tym mieście. I to jest dopiero żałosne. Brak empatii, zrozumienia przede wszystkim CHECI ze strony nauczycieli do zmian, niesienia wsparcia i pomocy. Każdego można wyciągnąć z patologii, nauczyć dobrych rzeczy, pokazać że życie może wyglądać inaczej, ale to nie działa w ten sposób jaki jest prezentowany u nas w szkołach. Wszędzie, powtarzam, wszędzie są rodziny, gdzie mama i tata zawalają sprawę. Przykre jest to, że dzieci takich ludzi są spychane do marginesu od początku edukacji. Brak słów na moje zażenowanie w tej kwestii

Kasztan 2022-11-26 19:18:20


9.

Najstarszy jej syn systematycznie ucieka ze szkoly , jaki musiala mu wzor dac skoro w ten sposob sie zachowuje ?

2022-11-26 22:43:35


10.

Czemu juz mnie nie dziwi ze znowu wina tej POLICJI ha. Ma też wychowywać dzieci? A gdzie są rodzice?

Ciekawość 2022-11-27 11:35:19


11.

No ale policja powinna stać na straży porządku publicznego .

kuba 2022-11-27 12:52:48


12.

Od wychowywania są rodzice, szkoła od edukacji. Jedyne co może to wspomóc rodziców ale to oni muszą tego chcieć i współpracować ze szkołą. A jak rodzice sobie nie radzą to są do tego odpowiednie instytucje wychowawcze. Dla mnie chore jest że taki 13-14 latek przez to że nie zdaje już któryś raz jest w klasie 11-latków a są przypadki że ta różnica w wieku dzieci jest znacznie większa bo takie prawo szkolne mamy.

Mieszkaniec 2022-11-27 14:00:57


13.

Odpowiednie służby i Policja są tam gdzie ich nie powinno a jak dzieje się krzywda ( brak nadzoru rodziców itd) to tacy ludzie są głaskanie po głowie.

Nyta 2022-11-27 15:15:35


14.

Ostatni przypadek napadniętej kobiety przez młodocianego chłopaka w którym policja zadziała błyskawicznie pokazuje jednak ze byli tam gdzie powinni. Nurtuje mnie pytanie dlaczego zawsze szuka sie kozła ofiarnego niepowodzeń miasta ,ludzi ,i władzy. Reszelska mentalność zbiera na wymioty.

Ciekawość 2022-11-27 19:17:52


15.

Bo to tylko Reszel swego się nie widzi a cudze tak ludzie żyjcie swoim życiem

ja 2022-11-27 19:40:12


16.

Do @Ciekawosc . Napastnik się na nich nadział , nie było żadnego pościgu z ich strony . Głupoty z gazety

kuba 2022-11-28 11:36:25


17.

Z tego co wiem to gdyby nie ta kobieta , którą napadł to policja by nikogo nie złapała . Doszły mnie słuchy że jeden z policjantów pojechal na interwencje do ketrzyna , pod wpływem alkoholu i teraz jest na " zwolnieniu lekarskim " nasze służby do niczego się nie nadają! Większość z nich nie posiada za grosz kultury traktują ludzi jak zwykle gów** bo mysla ze skoro są stróżami prawa to wszystko im można! Zamiast zająć się pracą szukają osła którego można byłoby zamknąć nie ważne czy słusznie czy nie ważne żeby dostać premie i żeby statystyki się zgadzały. A gnoje jak chodziły i robiły co chciały tak dalej robią. Kto mądry pozwala dziecku palić, przeklinać czy dewastować różne rzeczy ? To się w głowie nie mieści żeby gnojek 13 czy 14 lat robił co chce ! Gdzie jest MOPS czy dzielnicowy?? A może Asystent rodziny bo na pewno by się tam przydal !!! Tak cala piątka tych dzieci wyklina i robią co chcą a rodzice mają to w poważaniu i to od nich dzieci biorą przykład!! Więcej pieniążków MOPS niech da na alkohol i inne używki bo oni chyba tylko ze względu na pieniądze trzymają te dzieci , gdyby nie kasa myślę że sami oddali by do ośrodka szkolne wychowawczego !!

2022-11-28 12:56:36


18.

A właśnie , tego lata raczylem opierdzielic gówniarza z Ukrainy , który niszczył plac zabaw na słowiańskiej . Patrzył się z taką nienawiścia na mnie że myślałem że zaraz mi przyłoży xD

Karol 2022-11-28 18:19:40


Komentarz

wróć do tematów forum

I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble