wróć do tematów forum

Reszelska ,,Policja'

Komentarz

ggwwgvs 01-03-2022 godz 07:12

Zastanawiam się czym będzie się zajmować Reszelska policja a zwłaszcza panie policjantki kiedy skończy się obowiązek noszenia maseczek bo ciągle waruja pod biedronka albo innymi sklepami .zamiast zająć się swoimi konkretnymi obowiązkami. A na marginesie reszel jest na tyle mały że można zamiast samochodem to przemieszczać się pieszo wskazane nawet by były patrole piesze poco marnować pieniądze z naszych podatków skoro gmina jest tak zadłużona. Ludzie nie mogą spokojnie porozmawiać młodzież posiedzieć ba ławce i porozmawiać nie może bo z każdej strony policja .Reszel miasteczko policyjne

1.

Jeszcze jakis czas i Państwo ich zmobilizuje do potrzebnych i konkretnych działań. :-) Jak widać we wszystkich tragediach jest ziarenko szczęścia.

Kononowicz 2022-03-01 15:09:49


2.

Istotnie...patrole piesze, ale tu nawet nie chodzi o marnowanie paliwa z moich podatków, a o fakt że te panie mają co zrzucić z bioder i ud...a już bardziej ordynarnie "kobity tyją w oczach" na fitnes nie, bo się nie chce, na zumbę nie, bo za trudne, stretching nie, bo to trzeba się spocić...

Wiktor 2022-03-01 22:47:45


3.

Reszelskie policjantki to wykształcone,inteligentne i urocze panie,które doskonale znają swoje zadania służbowe i rolę w społeczeństwie.Nie szukajmy problemu tam gdzie go nie ma,bądźmy życzliwsi,bo przyszło nam żyć w trudnych,niespokojnych czasach.

Basia 2022-03-05 11:07:32


4.

Zawsze do czegoś ktoś się czepnie ale bez nich było by całkowite bezprawie pomogą nie pomogą ale być muszą w Reszlu ludzie co niektórzy do kościoła lecą a obłudę mają w sobie na odległość starczy spojrzeć

Jola 2022-03-05 19:18:49


5.

policjantki jałówki chcą też sobie zarobić i nic nie robić ,i tuczyć się

bejby 2022-03-06 06:35:31


6.

mi sie tez wydawaly fajne i inteligentne, ale czatowanie pod sklepami na maseczki odmienilo moje spojrzenie. ogolnie co tu duzo mowic o policji. razem z nowymi przepisami i mandatami dbaja o nasze zdrowie i bezpieczenstwo, zabierajac nam podstepnie pieniadze :). teraz jeszcze na drodze tez o nas zadbali, 1500 zl mandatu za predkosc a drogi roz***ne jak pod mariupolem. szczerze,. jakbym byl fajny i inteligentny TO BYM SIE ZWOLNIL. tyle w temacie

hycmyc 2022-03-06 23:16:05


7.

to patologia i nieroby widać oknem jak się pałętają

Biedroń 2022-03-13 08:07:57


8.

Na każdym sklepie wisi jak byk Wchodzimy w Maseczkach i nie jest tak tylko w Reszlu. Mają nakaz,muszą go wykonać, dziewczyny bardzo w porządku. Jak ktoś przestrzega regulaminu to nie ma problemu. Tyle w temacie

MilePanie 2022-03-15 12:26:29


9.

do MilePanie To nie jest nakaz tylko informacja. I nie obliguje ona do interwencji policji, bo nie jest ona od pilnowania prywatnych interesów. Ja rozumiem, że debilom można wszystko w mówić i jak powiedzą, żeby w kondonie na głowie chodzić dla własnego bezpieczeństwa, to będą chodzić, a psy z własnej inicjatywy będą ścigać obywateli. A co do reszelskiej policji, to faktycznie tylko doopy wożą, Miasteczko małe, to by sobie pospacerowali. Tak tylko kasę marnują, smrodzą i korki robią.

x-man 2022-03-16 10:52:55


10.

Dokladnie z buta pospacerowac a tak tylko lataja bez celu wiexej icg w Reszlu jak wiernych na parafi chore. I heszcze ta straz miejska nieroby autem slozbowym do domu na sniadanko. Zlikwidowac!!!!!!,

Grucha 2022-03-20 11:31:34


11.

Wiedzę, że w Reszlu oprócz Policji i Straży Miejskiej to wszyscy są tak zapracowani, że nie ma kiedy taczki załadować. Już nie wspomnę, że niektórym nawet zabrakło czasu, żeby przed wstawieniem komentarza przeczytać swoje wypociny i coś tam skorygować. Aż przykro się to czyta... obyście nie musieli nigdy korzystać z pomocy tych służb. Są zdarzenia, które wymagają natychmiastowej reakcji, gdzie liczą się sekundy a piechotą nie zawsze się zdąży na czas. Ale po co myśleć...lepiej pisać głupoty na forum.

Obywatel 2022-03-20 22:29:49


12.

Interweniować mogą z komendy, a te ekipy co snują się samochodem po mieście, to mogą patrolować na piechotę. Kiedyś w Reszlu wystarczył 1 Gazik. A teraz radiowóz widzę głównie pod polo albo pod biedronką na zakupach. W biedrach się roztyły panie policjantki.

x-man 2022-03-21 07:47:14


13.

Sam model prowadzenia interwencji przez P Lenę czy tam Olene pozostawia wiele do życzenia . Nie potrafi posługiwać się prawidłowo j polskim . Odpowiiada gburowato. Pod biedronka wlepiaja mandaty a same w radiowozie siedzą bez masek bo one nie muszą. Na komendzie też nikt masek nie ma. Zobaczymy jak wszyscy zaczną być rozliczani za te 2 lata .

kuba 2022-03-21 09:09:52


14.

Człowieku co za głupoty wypisujesz !!! P. Lena już od dawna w Reszlu nie pracuje !!!

Hahaha 2022-03-22 10:29:40


15.

Gościu nie wiem czy od dawna Ale w styczniu jeszcze była

kuba 2022-03-22 11:45:38


16.

A do tego stoją na odpalonym silniku 20-25 minut pod sklepem i rozmawiają sobie z jakimś "kumplem" :). Jak już mają sprawdzać te maseczki to niech się chociaż nauczą udawać, że to robią :)

Czarna 2022-03-23 18:17:20


17.

Moim skromnym zdaniem Milicjanci z Reszla powinni kaganiec nosić do końca życia.A mandaty nie koniecznie musieli wystawiać bo można odstąpić od bezprawnego wystawienia .Mieli służyć i chronić a warowali pod sklepami.Szanujcie ich za to.

AK 47 2022-03-28 12:17:54


18.

Ak 47 a czemu do końca życia? Aż taką krzywdę ci tym zrobili że ganiali za te maski? I czemu uważasz że bezprawne to było? Jak ktoś nie lubi Policji to żeby skały srały wszystko im w nich będzie przeszkadzać. A szkoda bo nie są najgorsi. Mam tylko nadzieję że jak ci kiedyś pijany kierowca wjedzie w tył twojej gabloty ( o ile taką posiadasz), bądź inna krzywda ci się stanie to nie będziesz się błaźnił i po nich dzwonił.

ktosik 2022-03-30 00:03:47


19.

Narobili krzywdy nie tylko mi.A ty dalej możesz ich szanować nic mi do tego.Zapomniałem że mamy jeszcze w Reszlu trzy apteki i dwie przychodnie pod którymi można warować na staruszki i w....ć mandat za kaganiec.Policjant to zawód pies.to charakter.Dać.idjocie trochę władzy to ci pokaże kim jest.A numer na milicję to mam zapisany w ulubionych.Pozdrawiam serdecznie.

AK 47 2022-03-31 09:26:02


20.

Nie rozumiesz kilku kwesti, których tłumaczenie jest zbędne dla kogoś kto uważa że to psy. To są ludzie którzy służą w danej formacji...jedni to robią lepiej inni gorzej. Jak czytam takie wypowiedzi to mam wrażenie że pisze to nielat wychowany przez ulicę. Aha i pewnie krzywdę ci zrobili bo byłeś grzeczny i niewinny...jak wszyscy którzy mieli z nimi styczność.

ktosik 2022-04-02 03:11:50


21.

Właśnie ty nie miałeś z.nimi styczności i robisz co ci każą czy prawnie czy nie albo wnioskuję że jesteś jednym z tej formacji.Więc.kochaj i szanuj milicję tak jak pisałem nic mi do tego.Szkoda polemiki.Trzymaj się ciepło.

AK 47 2022-04-03 17:04:12


22.

KONIEC Z MASKAMI, KONIEC ROBOTY !!!;DDD

Marek 2022-04-04 13:05:32


Komentarz

wróć do tematów forum

Koncert muzyczny ”Frak i batuta”

Dnia 11 kwietnia 2024 roku klasy 1-3 uczestniczyły w koncercie muzycznym pod tytułem "Frak i batuta",zorganizowanym przez Agencję Artystyczną "MAT" z Olsztyna.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble