wróć do tematów forum

Reszelska młodzież

Komentarz

Maria 09-04-2021 godz 20:57

Szanowni Rodzice! Zacznijcie interesować się swoimi dziećmi! Zacznijcie je wychowywać! Poziom kultury młodych ludzi szwędających się ulicami po południ i po zmroku jest równy zeru. Wyzwiska, papierosy, wyrzucanie śmieci za siebie. Po prostu chamstwo. Dodatkowo brak masek u niektórych. Apeluję o odpowiedzialność! Podczas spacerów widuję te same grupy młodych ludzi, wymalowane dziewczyny, chłopców zapatrzonych w telefon, wyklinających do telefonów. Tragedia! Wstyd dla rodziców!

1.

Aj tam , zawsze tak bylo . Tez bylas mloda i tez wiele glupot zrobilas , jak kazdy . Mlodosc musi sie wyszumic i tyle .

kuba 2021-04-09 22:37:44


2.

Oczywiście młodzież musi się wyszaleć ale co te dzieci robią ? Wielokrotnie słyszałem chłopców biegających przy rynku , przeklinają okropnie a maja zaledwie ok7/ 8 lat do może 10/11 ! Rodzice widocznie nie maja czasu upilnować dzieci . paranoja co się dzieje . Te dzieci widuje dość często ,znam ich Mamę ojca niekoniecznie ale nawet nie będę jej zwracał uwagi bo wiem ze nie ma to najmniejszego sensu .

Rafal 2021-04-09 23:05:24


3.

No 8-10 lat to przesada . Wiesz jak to jest , dzieci kulture wynosza z domu i nasladuja rodzicow .

kuba 2021-04-10 12:51:25


4.

Jak rodzice maja uczyc dobrego wychowania dzieci skoro sami nie maja.Bylam swiadkiem jak rodzicielka do dziecka zwraca sie niecenzuralne.Siedza mamy na. 500+ i oblegaja. opieke spoleczna. zamiast zajac sie wychowaniem dzieci. Kiedys. rodzice mieli miej czasu dla dzieci bo pracowali ale dzieci mialy lepsze wychowanie.Teraz to brak slow Nie pracuja i zyja. z opieki ale na samochod i utrzymanie ich stac.

reszelanie 2021-04-10 13:04:00


5.

haha. to sie przejedzcie do warszawy odwiedzcie pare mniej prestizowych dzielnic to zobaczycie co to znaczy patologia. dzieci jak dzieci. jak w domu nie podlapia to na podworku i tyle

kalalal 2021-04-10 15:17:44


6.

dopoki ci szyby nie wybili i nie pluja pod nogi to nie powinnas wogole wpychac nosa w czyjes sprawy. to wlasnie swiadczy o naszych seniorach. plotkarze zajeci cudzym zycie. teraz kto jest gorszy?

Kalal 2021-04-10 15:24:24


7.

Każdy zajmuje się dziećmi w taki sposób w jaki chce . Jeden rodzic w sposób wulgarny odezwie się do dziecka a inny z kultura . Jak rodzic wulgarnie i z agresja do dziecka to i dziecko do rodzica natomiast jak rodzic z kultura to tak samo dziecko . Ja oczywiście jestem za kultura w obec dzieci i innych ale fakt jest taki ze są osoby które nie znają innych słów niż wulgaryzmy po czym rodzice udają ze nic takiego nie ma i ze są cudowni ,wspaniali i z kultura .

Kaska 2021-04-10 18:29:47


8.

A dajcie spokój . Znam Gosie i jej rodzinę fakt dzieci zachowują się masakrycznie to co wyprawiają na nowym placu zabaw w głowie się nie mieści . Ciągle słychać wulgaryzmy , najstarszy syn pali papierosy gorzej jak dorosły człowiek. Nie spodziewałam się ze Gosia będzie miała w poważaniu tak poważne sprawy tym bardziej ze to jej dzieci . Brak słów nic z tych chłopców dobrego nie będzie ,ja nie pozwolę aby moi synowie bawili się z tymi chłopcami

paula 2021-06-17 22:36:23


Komentarz

wróć do tematów forum

Szkolenie klasa czwartych, przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową

17kwietnia 2024r.zorganizowano w budynku szkoły przy ulicy Chrobrego 5A, szkolenie skierowane do uczniów klasIVprzygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble