wróć do tematów forum

Reszelski fotograf

Komentarz

... 02-07-2009 godz 21:40

Nie wiem jak to się dzieje, że człowiek mający sprzęt i lata praktyki robi tak beznadziejne zdjęcia. Może to brak konkurencji, a może po prostu brak talentu. Trzy razy podchodziłem do foty i dla świętego spokoju jedno wybrałem... ale koszmar dopiero nadszedł kiedy zobaczyłem wydruki... po "profesjonalnym" i standardowym retuszu kolor mojej skóry wskazywał na to, że nie żyję od przynajmniej 3 dni :| W dodatku po raz pierwszy zdarzyło mi się żeby fotograf nie dociął zdjęć na gilotynie. Mój przypadek pewnie nie jest odosobniony ;) Nie wspomnę o cenie - tu ponad 20 zł za 4 foty, a w FOTOMAXie (Olsztyn) 30zł za 8 zdjęć. I pewnie nie trzeba jeĽdzić do Olsztyna po dobre zdjęcia w dobrej cenie - wystarczy odwiedzić Kętrzyn. To niby nic takiego, fota jak fota, ale jakoś nie widzi mi się nosić siebie (jako trupa) w indeksie.

1.

moje ciemne brąz włosy na fotce wyglądają jak ruuuude ;(

Kosmo :D 2009-07-03 02:56:55


2.

A umyłeś przed sesją ?? :)

Pococito 2009-07-03 07:55:32


3.

To fakt bo oprócz sprzętu trzeba mieć oko ,a ten człowiek raczej nie ma.Za taką jakość to cena powinna być z 10 zł.Faktycznie ktoś mógłby otworzyć taki zaklad.Na weselach fotograf jest raczej nie widoczny i robi rejestr,a ten człowiek tak się zachowuje jakby był najważniejszy,dlatego ludzie biorą obsługę z innych miast.

janko 2009-07-03 10:37:27


4.

u mnie było wszystko ok. wymyslacie jak zwykle...

Reszelanin xd 2009-07-03 13:11:22


5.

To się przejdĽ jeszcze raz - dwa razy cuda się nie zdarzają ;D

ll 2009-07-03 13:34:24


6.

Nie każdy,który trzyma kielnię jest murarzem..każdy ma jakiś aparat,co nie czyni z nas fotografów,podobnie jest w tym przypadku..zgadzam się z janko,też byłem na takim weselu i naprawdę nie potrafi się pan fotograf nie rzucać w oczy.Stara prawda,do fotografii trzeba posiadać dodatkowy zmysł(wtedy zdjęcia ujmują człowieka).

patriot 2009-07-03 15:49:40


7.

A ludzie to po swoich psach nie sprzątają mimo wiszących kartek

reszelak 2009-07-04 00:22:34


8.

a i uprzjmoscia nie moze raczej sie pochwalic pan fotograf. jest arogancki i zbyt pewny siebie. nie potrafi doradzic i zawsze on ma racje.a ceny rzeczywiscie sa wysoko wygorowane ja na swoje wesele tez poprosilam fotografa (kamerzyste)z ketrzyna i wszyszlo wszystko ok.a cena polowa tego co zaplacilabym w reszlu

katy 2009-07-04 05:12:53


9.

Już sam szyld przed SALONEM świadczy o profesjonalizmie... chodzi mi o białą tabliczkę, na którą zostały przyklejone czarne litery, gdzie napis "Ew-Ka" to chyba nazwa zakładu ;D

leniviec 2009-07-04 14:24:11


10.

W małym zakładzie fotograficznym klient odbiera swoje zdjęcia do paszportu. Aby zobaczyć jak "wyszedł" wyciąga fotografie z koperty. Chwilę się im przygląda i podaje je fotografowi: - Panie to przecież nie ja - mówi. Fotograf zakłada grube okulary, przenosi kilkakrotnie wzrok ze zdjęcia na klienta i komunikuje: - Jak to nie pan? Pan jak wymalowany! - No skąd? - upiera się klient - Ten tutaj jest jakiś łysy, a ja przecież mam dość bujną grzywę. - Musiał się pan tak przyczesać przed zdjęciem - wzrusza ramionami fachowiec. - Ale ten ze zdjęcia jest wyraĽnie starszy. - Każdemu się wydaje, że jest starszy na zdjęciach. - A ta brodawka koło nosa? - klient jest pewny swego - Czy ja mam brodawkę? Fotograf ponownie przygląda się zdjęciom: - No faktycznie - zgadza się jakby zrezygnowany - Pan nie ma brodawki. Może to i nie pan. - Pewnie, że nie ja. Poza tym - klient dobija starego rzemieślnika - ten na zdjęciu leży w trumnie.

Bebe 2009-07-04 20:55:51


11.

Dzięki za dodanie tego postu. Po przeczytaniu śmiałam się z godzinę bo ta historia to jest jak z jakiegoś dobrego kawału.

bylypracownik50 2009-07-04 23:04:25


12.

może to BYŁ kaawał :P

solid_strikes_again 2009-07-05 00:38:49


13.

post 11 nieeeeeeeeee nieeeeeeeee! to nei moze być prawda!!! ten post to tylko żart nie ma tak tępych ludzi, błagam napisz ze twoj post to żart zebym mógł spać spokojnie nie martwiąc sie o dobro kraju błagam!

reszelak 2009-07-05 02:00:24


Komentarz

wróć do tematów forum

I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble