wróć do tematów forum

Rowerowy Reszel

Komentarz

dwa koła 25-04-2013 godz 22:34

Dwa pytania: 1 - czy jest w Reszlu jakaś aktywna grupa spędzająca czas na rowerze (regularne zorganizowane wyjazdy)? 2 - czy są tam jakieś ścieżki rowerowe / dobrze oznaczone trasy rowerowe? Czy w informacji turystycznej można dostać jakieś mapki z wyznaczonymi trasami? Planuję wakacje z rowerem gdzieś na Warmii i z chęcią dowiedziałbym się czegoś od lokalnej rowerowej braci

1.

Nigdy o takiej grupie nie słyszałem. Tras rowerowych też nie ma. Są tylko nieoficjalne trasy zaznaczane długopisem na mapie a nie oznakowane jak przystało na ścieżki rowerowe. Najlepiej dowiedz się w promocji miasta, powinni się trochę naprodukować i podać Ci przynajmniej te nieoficjalne ścieżki oraz przesłać jakieś przewodniki. Adres do promocji: promocja@ugreszel.pl

Jaaaa 2013-04-26 14:58:37


2.

O grupie takiej nic nie słyszałem a tras rowerowych oficjalnie nie ma. Są tylko takie ścieżki zaznaczane długopisem na mapie, w ogóle nie oznakowane. Najlepiej napisz maila do promocji miasta, powinni Ci przesłać jakieś przewodniki i rozrysowane chociaż te nieoficjalne ścieżki. Maila niestety podać tu nie mogę, ale nie trudno znaleĽć.

Jaaaa 2013-04-26 15:09:17


3.

a może ktoś udostępni jakieś ślady GPS z tras około 30-40km? Nie chce mi się wierzyć, że w 5tys mieście nie ma zapalonych rowerzystów

dwa koła 2013-04-28 18:13:02


Komentarz

wróć do tematów forum

Światowy Dzień Serca i Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania – razem dla zdrowia i edukacji!

To już IV edycja tej akcji. Nasza biblioteka bierze w niej udział po raz III.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble