wróć do tematów forum

Słoneczko

Komentarz

Mieszkaniec 11-06-2021 godz 15:54

Czy są jakieś nowe wieści odnośnie zapewnienia opieki przedszkolnej w związku z zamykaniem Słoneczka?

1.

Rekrutacja do przedszkola samorządowego w Reszlu była w marcu czyli chwilę po ogłoszeniu że słoneczko będzie zamknięte. Ale bodajże jeszcze można dokumenty składać choć nie wiem czy przyjmują

reszel 2021-06-13 08:10:36


2.

Jakiś ograniczenia wiekowe? Czy 2,5 letnie dziecko zostanie przyjęte do samorządowego przedszkola?

Mieszkaniec 2021-06-13 13:37:08


3.

Trzeba iść, zapytać, nikt głowy nie urwie. Wiem że były przyjmowane, ale teraz to nie wiem bo rekrutacja była 4 miesiące temu.

reszel 2021-06-13 21:27:44


4.

Prawdopodobnie ktoś ma ochotę i kasę na zakup działki z budynkiem. Dlatego burmistrz nie przedłużył umowy z Panią Jolą. W następnym tygodniu będzie kontrola z NIK u. Wiem to z dobrego źródła. Gmina kupiła budynek od spółki Wodociągi Reszel. na ulicy Dąbrowskiego.. Sprzedała na Kolejowej. Kupiła na 1 maja.Nastepniez braku miejsca na samochody przeniosła się na ulicę Wojska Polskiego. Gdzie tu ekonomia. Działanie na szkodę miasta.

Juzek Reszel 2021-06-14 20:32:59


Komentarz

wróć do tematów forum

I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble