wróć do tematów forum

SPOTKANIA FOLKOWO BLUESOWE ZAMEK RESZEL

Komentarz

Organizatorzy SFB 09-08-2010 godz 21:14

Chcielibysmy poznac Panstwa opinie n/t wydarzenia , ktore mialo miejsce w ubiegla sobote na zamkowym dziedzincu. Mamy zamiar kontunuowac ta impreze i chcielibysmy aby stala sie ona nieodzowynym elementem lata w Reszlu. Dlatego zalezy nam na opinii mieszkancow Reszla. Co sie Panstwu podobalo, co nie? Co mozna zrobic lepiej? Jak odbierali Panstwo artystow wystepujacych na scenie? To wszystko jest dla nas bardzo wazne gdyz to publicznosc jest "numero uno" na takich imprezach.

1.

spotkanie folkowo-bluesowe jakie odbyło się w ubiegłą sobotę było bardzo fajne,aczkolwiek gwiazda wieczoru powinna wystąpić wcześniej.Uważam,że wszystkie imprezy powinny odbywać się na placu zamkowym,choćby dlatego,że jet większa kultura zdaję sobie sprawy,że jest na placu zamkowym mało miejsca,ale takie spotkania są kameralne i jest ok.

Reszelanka 2010-08-10 10:15:39


2.

Zgadzam się z tym że Easy Rider,był zdecydowanie za póĽno(szkoda bo koncert był rewelacyjny,grał niestety dla garstki osób).Nasi chłopcy,bardzo ładnie,zespół folkowy super(jednak troszeczkę za długo),ogólnie ze strony muzyków było ok....Co mi nie pasowało? np;niedobre piwo(w wysokiej cenie),oraz nadużywająca aparatu fotograficznego młoda blondynka(zamiast reportażu,zrobiła sobie zabawę aparatem).Tak więc śmiało możecie kontynuować ten projekt,powodzenia.

patriot 2010-08-10 13:25:55


3.

Do patriot polski. Ta blondynka o której piszesz robiła fotoreportaż na zlecenie organizatorów. Fotki które zrobiła są REWELACYJNE. Mówię tak bo wszyskie widziałem, w przeciwieństwie do kolegi. Pamiątka dla organizatorów i zespołów uczestniczących w koncercie. Z poważaniem I. Pawelczyk

mieszkaniec ulicy 2010-08-10 15:00:44


4.

Panie Irku,nie kwestionuję jakości wykonanych zdjęć(wierzę Panu że są dobre,ponieważ ma Pan wiedzę o fotografii),więc ta kwestia jest poza dyskusją.W takim razie jeszcze jedna uwaga do organizatorów,ustalcie jakąś ilość zdjęć,która ma być wykonana dla danego zespołu(piszę to w dobrej wierze,ponieważ takie długotrwałe kręcenie i błyskanie flesza,wpływa rozpraszająco i denerwująco na słuchacza i nie jest to tylko moje zdanie)...Z poważaniem i pozdrowieniami uczestnik koncertu. P.S. Pan Krzysztof,też robi "REWELACYJNE"fotografie,jednak jest niemal niezauważalny...

patriot 2010-08-10 16:04:14


5.

Zdjęcia są naprawdę świetne!!!! Byłem na wielu koncertach i uwierzcie mi, ze w prownaniu z nimi Pani, która robiła zdjęcia była niewidoczna!!!ani razu flash nie błysnął!!! A to wielka sztuka być tak dyskretnym!! Jednak chciałbym wrócić do meritum postu!! Dla mnie - impreza BASNIOWA !!! jednocześnie dziękuje wszystkim wspolorganizatorom za pomoc i wsparcie!! Zrobiliśmy to w 4 dni!!!!!!!!!! Pozdrawiam Kamil Giedziun

MBC 2010-08-10 16:21:37


6.

Zdjęcia są naprawdę świetne!!!! Byłem na wielu koncertach i uwierzcie mi, ze w prownaniu z nimi Pani, która robiła zdjęcia była niewidoczna!!!ani razu flash nie błysnął!!! A to wielka sztuka być tak dyskretnym!! Jednak chciałbym wrócić do meritum postu!! Dla mnie - impreza BASNIOWA !!! jednocześnie dziękuje wszystkim wspolorganizatorom za pomoc i wsparcie!! Zrobiliśmy to w 4 dni!!!!!!!!!! Pozdrawiam Kamil Giedziun

MBC 2010-08-10 16:22:22


7.

Panie Kamilu,organizatorzy zadali następujące pytanie cyt." Co sie Panstwu podobalo, co nie? Co mozna zrobic lepiej? Jak odbierali Panstwo artystow wystepujacych na scenie? ",więc ja wyraziłem swoje zdanie,pozytywnie o zespołach,negatywnie o piwie i fotografce..Skoro Pan uważa że było wszystko ok. po co te pytania od organizatorów do uczestników koncertu o swoich odczuciach i uwagach,po prostu masło-maślane..Pozdrawiam.

patriot 2010-08-10 16:46:53


8.

Nie, nie, nie zrozumielismy sie :) Spokojnie!! Bardzo zalezy nam na opiniach, zrowno pozytywnych jak i tych negatywnych!!! To bardzo wazne!! Ja tylko napisalem jak ja to widze ze swojego doswiadczenia, kiedy to na koncercie "pseudo fotograf" wchodzi na scene przystawiajac lufe obiektywu do nosa :D Tu tego nie bylo i tylko tyle, a kazdy odbiera indywidualnie. Patriot : NIC PERSONALNIE !!! PISZCIE, ZGLASZAJCIE SUGESTIE!! TO MOZE SIE PRZERODZIC W COS NAPRAWDE WIELKIEGO, wielkiego na tyle, ze na dwa dni w roku do Reszla przyjedzie 1000 - 2000 fanow tego typu muzyki, beda sie bawic, wydawac pieniadze, beda polecac innym, zakochaja sie w miescie!!

MBC 2010-08-10 16:53:54


9.

Podobał mi się klimat, zespoły, faktycznie gwiazda powinna zagrać wcześniej, a w czasie technicznym między zespołami organizatorzy powinni zapewnić jakieś atrakcje przy stoiskach z żarciem. A gdyby wynieść wydarzenie na wyższą rangę, zrobić z tego dwu, trzydniowy festiwal wyszło by bosko. Jeszcze przy zaproszeniu zespołów, które eksperymentują z różnymi nurtami, po to, żeby się nie ograniczać do starego dobrego bluesa. A pstrykająca na zlecenie fotografka, z tego co zauważyłem nie jest blondynką, więc chyba nastąpiła jakaś dezinformacja.

zakochany 2010-08-10 18:59:37


10.

Helooooo Gabrycha ! wiesz byłam na fajowym koncercie, grali i grali, a ja siedziałam ,jakiś gość mnie piwem częstował i nawet mi ta muzyka wyobraĽ sobie nie przeszkadzała, tylko jakaś laska latała i zdjęcia pstrykała, to my wyobraĽ sobie z tym gościem od piwa tak wkurzyliśmy się ,że narąbaliśmy się jak dętki i zastał nas świt. A to wszystko wiesz Gabrycha ,przez tą co latała z tym aparatem. Mariolcia! to chyba dobrze napiłaś się za darmo. Ta- tylko wiesz Gabrycha, już dwa dni dojść do siebie nie mogę ,łeb mi pęka, a to wszystko przez tą, co te zdjęcia robiła.Heloooo!!!!

mariolcia 2010-08-10 19:33:26


11.

Helooo Mariolcia!!!daruj sobie sarkazm,może wniesiesz coś merytorycznego do dyskusji,bo jako kabareciara jesteś nieco drętwa:) Helooo!!!

patriot 2010-08-10 22:25:35


12.

Helooo Patriot! Spuść z tonu, Gabrycha mówiła, że wszyscy za mocno się nadymają. Mnie to nie rusza, ja się bawię, a wy za mocno wszystko przeżywacie.Ja z Gabrychą szykujemy się na dożynki, może spotkamy znowu sponsora hellooo.

mariolcia 2010-08-11 10:56:42


13.

Czemu z każdego, nawet najnormalniejszego tematu trzeba zrobić na tym forum komedię? Mimo tego, że koncert uważam za jak najbardziej udany, nie podobał mi się niedomiar kelnerów. Czekać pół godziny na drinki w barze? Kto by pomyślał? Przy organizacji dużego wydarzenia powinno się zatrudnić więcej osób do obsługi. Zwłaszcza, że w restauracji była jakaś prywatna impreza.

zakochany 2010-08-11 11:34:26


14.

Najnormalniej na forum nigdy nie będzie,dlatego po co takie wpisy dajcie na luz.Tu tylko jedzie się po ludziach.Nawet jakby była najfajniejsza impreza ,to i tak zawsze będzie coś nie tak.Nasza ludzka natura się odzywa.Może Mariolcia ma rację wyluzowac trzeba.

janko 2010-08-11 12:18:41


15.

obsługa barowa chyba nie należała do organizatorów,to problem właściciela hotelu-zamku,jak on na to się nastawił. Ja poszłam nie na spożywanie trunków wyskokowych ale posłuchać i popatrzeć jak grają zespoły- mówiąc krótko przyjemne z pożytecznym,i byłam zaskoczona,że mamy tak sympatycznych artystów bluesa z Reszla /to chyba też jest sposób na promocję naszego miasta/,dopisując się do mojej wypowiedzi jaka jest na wstępnie,choć nie wiem dlaczego na widocznym forum jest dopisana do mojego nick:marzena???

reszelanka67 2010-08-11 12:29:42


16.

Wrzuce swoje 3 grosze ;) Koncert jak najbardziej udany, mimo iz nie mialem sily zostac do konca (zaluje, ze nie slyszalem jak graja Easy Reader). Jedyne co mi sie nie podobalo to swiatla na scenie. Jedno bylo tak felernie ustawione, ze ja siedzac przy scenie w ogole jej nie widzialem - oslepialo widzow, walilo po galach okropecznie. I to jedyna rzecz, ktora mnie irytowala. Wiecej takich imprez!! :D

Sofer 2010-08-11 12:31:42


17.

Uu,,,przejrzałem zdjęcia z imprezy(Panie Irku miałem jednak mylne zdanie o Pana rzetelności fotograficznej) kilka z nich nie jest najwyższych lotów a Pan twierdził że wszystkie są "REWELACYJNE",cóż solidaryzm rodzinny wziął górę..pozdrawiam.

patriot 2010-08-11 23:33:41


18.

Może i zdjęcia to nie jest pełen kosmos, ale bez przesady patriot, zdjęcia są o wiele lepsze od tych z relacji z Pieckowa na przykład, ciekawe czemu nie krzyczysz, że Beacie powinno się zabrać aparat? No ale trzeba coś zjechać, żeby wyjść na swoje... Ciekawe, czy byłbyś taki odważny bez pseudonimu. Tak, znowu zróbmy na forum wielki, niepotrzebny, absurdalny offtopic! Yeah! W końcu trzeba coś krytykować, zamiast cieszyć się, że znajdują się osoby młode które chcą robić coś poza marudzeniem. Nie twierdzę, że nie masz prawa do krytyki, ale mi się wydawało, że ten wątek mógł być z powodzeniem zakończony jakieś 10 postów temu.

zakochany 2010-08-12 10:04:18


19.

Masz rację,ale to nie ja wypisywałem że zdjęcia są rewelacyjne(tylko Pan Irek),wogóle nic o fotkach nie pisałem,tylko o zbyt dużej aktywności fotografującej dziewczyny..Zdjęcia robią różne osoby,przeglądam je i nie oceniam,ponieważ są fotorelacją z jakiegoś konkretnego wydarzenia i gdyby nie atak na moją osobę w tym przypadku też nie wspomniałbym o zdjęciach.Cieszę się że młode osoby chcą coś robić(jednak powtarzam jeszcze raz,odniosłem się tylko do pytań organizatorów,podzieliłem się swoimi uwagami,miałem nadzieję że inne osoby,dopiszą swoje spostrzeżenia i będzie to konstruktywne dla pytających).Niestety tu wszystko zaczęło się kręcić wokół fotek..Nie odniosłem się do imprezy w Pieckowie,bo tam nie byłem,gdybym jednak był i Pani Beata przeszkadzała by mi swoim kręceniem się z aparatem a organizator zadał pytanie podobne jak zadali organizatorzy SFB,napisał bym w uwagach dokładnie to samo co w tym przypadku..Jeśli powiedziałaby ta Pani,że zrobiła rewelacyjne zdjęcia(wtedy bym je ocenił i napisał że wcale nie jest to żadna rewelacja,jeżeli jednak ktoś się zdjęciami nie przechwala,ja ich nie oceniam,tylko oglądam,jest to również pamiątka dla wykonawców i organizatorów).Pozdrawiam.

patriot 2010-08-12 11:15:04


20.

Sprostowanie do postu No. 16: Easy Rider powinno byc ;)

Sofer 2010-08-12 15:40:11


21.

Spotkanie z muzyką fajne, więcej miejsc ze stołami i samych miejsc siedzących. Przyszedłem o 20 i ciężko już było znaleĽć miejsce, nie mówię o pierwszych rzędach, tam światła ze sceny oślepiały. No i do obsługi więcej osób. Mi akurat pani z aparatem nie przeszkadzała, co do jakości zdjęć nie będę się wypowiadał, bo nie jestem specem.

szymas 2010-08-13 15:44:13


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble