wróć do tematów forum

STOSY CHLEBA W ŚMIETNIKU POLO MARKETU

Komentarz

Oburzona 11-10-2018 godz 19:32

Wstyd i skandal w Polo Markecie w Reszlu!!! Codziennie do kontenerów na śmieci na parkingu przy markecie wyrzucana jest bardzo duża ilość chleba ze sklepu, które opróżnia śmieciarka. To straszne! Ściga się człowieka, który z głodu ze sklepu ukradnie bułkę, a w śmietniku i to jeszcze zamkniętym na łańcuch wysypują się bochenki chleba.Tyle dzieci głoduje w szkołach, tyle rodzin jest biednych. Drogie kierownictwo marketu, przecież jest tyle sposobów na wykorzystanie takiego chleba. Czy nie można by było przeceniać chleba i ludzie chętnie by kupili lub przekazywać chleb organizacji, która rozda potrzebującym, np. Tesco czy Carrefour współpracuje z organizacjami pozarządowymi i odbierają produkty z kończącą się datą do spożycia. Przecież zmieniono prawo i przedsiębiorca nie musi już płacić podatku od produktów przekazywanych organizacjom. Nieprawdą jest że czerstwe pieczywo do niczego się nie nadaje. Jest wiele sposobów na przetworzenie starego chleba: zapiekanki, chleb w cieście, skroplony wodą i odpiekany.

Reklama

1.

Nie zaśmiecaj forum reszelskiego.Masz problem napisz do sanepidu.

Polo 2018-10-11 19:54:57


2.

Do "Polo": Błagam Cię... nie oszukujmy się. Myślę, że to pierwszy sensowny temat na tym forum od co najmniej kilku miesięcy.

kioguuu 2018-10-11 22:51:07


3.

Zanim napiszesz cokolwiek to zastanów się, że polo market jest sieciówką i kierownik sklepu nie ma do tego nic. Takie mają procedury. Nie sądzę, że tylko w tym sklepie się tak robi :)

Gft 2018-10-13 17:36:57


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyniki Wyborów samorządowych 2018

 • Burmistrz - Marek Janiszewski (62,9%)

Rada Miejska

 1. Joanna Zakrzewska
 2. Marzena Jaworowska
 3. Andrzej Adamiak
 4. Beata Subocz
 5. Beata Kilanowska
 6. Eugeniusz Żukowski
 7. Grzegorz Jaruga
 8. Monika Łomżyńska
 9. Tomasz Maksymiuk
 10. Roman Bieńkowski
 11. Andrzej Pikulski
 12. Ewa Sadowska
 13. Szymon Gałka
 14. Adam Macełko
 15. Dariusz Jabłoński

Młodzi reporterzy z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Reszlu

Stało się, spełniło się jedno z naszych marzeń. Pod koniec ubiegłego roku szkolnego wpadliśmy na pomysł założenia i redagowania w naszej szkole gazetki.

wiecej...

Reklama