wróć do tematów forum

SZOK!!!

Komentarz

27-04-2010 godz 08:35

Kilka razy słyszałam ze Reszelania to takie lenie co wolą is do opieki po zasiłek zamiast do pracy,przekonałam sie jak mylne jest moje wyobrazenie na ten temat,kiedy poszłam na rozmowe kwalifikacyjna do PELCOWIZNY ,spotakałam tam ogromny tłum ludzi chetnych do pracy................

1.

po co ludzie mają pracować, jak w opiece dostaną za darmo to co by zarobili.A ludzie i tak pracują na czarno i swoje biorą z MOPSu, Mają w tedy więcej pieniędzy, czysty zysk?

bylypracownik50 2010-04-27 12:23:54


2.

Na ogłoszenie W PELCOWIŻNIE ze przyjma do pracy odpowiedziało chyba z 200 osób ,tez byłam na spotkaniu zastał mnie tam tłum zarówno kobiet i mezczyzn,wiec chyba nie mozemy mówic o tym ze w Reszlu wola chdzic po zasiłki ,poprostu nie maja wyjscia!-pozxdrawiam

2010-04-27 15:08:44


3.

Chętnych nie brakuje, nie ma tylko miejsc pracy. Dlatego młodzi wyjeżdżają, Reszel się starzeje. Trzeba tu kilka poważnych inwestycji a miasto ożyję, nie mówię o inwestycja dla lokalnego zbytu, chodzi o coś poważniejszego. Wtedy ludzie napłyną z okolicznych wsi i miasteczek do pracy, będzie więcej mieszkańców, więcej sklepów, punktów usługowych itp. Tylko kto poważny chciałby inwestować w to miasto, ale to zadania dla urzędu.

SzczeryNR 2010-05-02 18:48:58


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble