wróć do tematów forum

Segregacja smieci

Komentarz

Rema 01-02-2020 godz 19:21

Najlepszym co dla niektórych sposobem segregacji śmieci jest piec. Niema jak na spacerku wieczorkiem powdychać świeże wyziewy z kominów gdzie spalany jest plastik czy inne odpadki. Smród się ciągnie po całym mieście. Nie rozumiem i tak w miarę wszyscy płacą za wywóz śmieci (chyba) bo jak pala w piecach to może oszczędzają na wywózce. A śmieci palone w piecu dają tyle ciepła że jak wieczorem podróży to do rana trzyma. A może inny sposób myślenia wypuśćmy dzieci na podwórko na spacerek to one ten cały smród z kominów przefiltrują wdychając go a jak biega częściej oddycha lepiej filtruje. Teraz do Pacanów palących odpadki myślicie ze jesteście anonimowi nikomu nie życzę choroby ale się ogarnijcie bo sami nie mieszkacie. Jak weszła obowiązkowa segregacja śmieci to najlepiej ja wykonuje piec. Nie! Pozdrawiam Pacanów z przydomowej spalarni śmieci. Rozumu!!!

1.

Warminska :)

Polo 2020-02-02 07:40:08


2.

Już nie chodzi o ulicę ale nie pojmuję jaka temperaturę uzyska się paląc odpadki z obiadu i plastik? Uzyska się co najwyżej kupę smrodu bo napewno chaty nie ogrzeje siedzi taki przy piecu i sztura pogrzebaczem żeby się paliło a potem na mieście rżnie bogacza stawia wino stać go nawet na wyjazd do ketrzyna w jedną stronę bo powrót na stopa i się cieszy że mało opału poszło.

Rema 2020-02-02 09:12:21


3.

Ulice można wymieniać bez liku: smród unosi się wszędzie : Słowiańska Mazurska Spichrzowa Kościuszki Warmińska itd itp. Na każdej ulicy znajdzie się jakiś "bystry Janusz i Grażynka" Może by tak Straż Miejska wypełniała swoje obowiązki pod tym względem- doskonale czuć i widać kto czym pali.

mała 35 2020-02-02 18:35:30


4.

Straż miejska ? A w Reszlu wogole jest straż miejska hmmm.... ???

Darmo_za darmo 2020-02-02 20:53:18


5.

Straż jest za mała zresztą za małe miasteczunko wszyscy się znają i skończy się na rozmowach chociaż dobre i to ale to tylko od 7 do 15 chyba tak miejska służbę pełni.

Rema 2020-02-02 22:29:10


6.

Straż jest za mała zresztą za małe miasteczunko wszyscy się znają i skończy się na rozmowach chociaż dobre i to ale to tylko od 7 do 15 chyba tak miejska służbę pełni.

Rema 2020-02-02 22:29:45


7.

Dopierdzielic kary żeby się odechciało . Nie mam skrupułów dla takiego gówna co to pali śmieciami w piecu .

Albatros 2020-02-06 11:54:25


8.

A ja pale smieciami i mozecie mnie ewentualnie w pompke cmoknac.

Janusz 2020-02-06 12:18:08


9.

To znaczy że u ciebie pod kopułka coś nie tak już hula zwoje za mocno poskręcane masz dlatego takie ograniczone myślenie. No nic szkoda mi ciebie i twojego podejścia. Mam nadzieję że spotka cię za to kara! odpowiednie służby cie odwiedzą i otrzymasz odpowiedni kwit. Pal śmieci i patrz w okno czy nikt nie idzie;)

Rema 2020-02-06 22:40:40


Komentarz

wróć do tematów forum

Elegancki mężczyzna w garniturze - jak osiągnąć doskonały look?

W dzisiejszych czasach, kiedy moda męska staje się coraz bardziej zróżnicowana i wymagająca, garnitur szyty na miarę jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, taki strój idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się pewnie i komfortowo, niezależnie od okazji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble