wróć do tematów forum

Siła Kobiet- wybory na Burmistrza

Komentarz

kp 20-09-2018 godz 09:00

Reszel potrzebuje zmiany. Drastycznej zmiany ze względu na sytuację w kraju. Odsuńmy stare układy w miasteczku (obecny Burmistrz i jego świta w tym odpady poskomunistyczne), nie dopuśćmy przyjaciół komuchów z PIS do władzy (Pan Pandzia od Gowina) postawmy na kobiety. Jeżeli nie będziemy zmieniać swoich małych ojczyzn to zaakaceptujemy rujnowanie naszej Polski. Możemy się różnić politycznie i światopoglądowo, ale powiedzmy to sobie otwarcie tylko Ślimak i jej girl team jest GWARANCJĄ zmiany.

1.

Ładnie to tak ludzi nazywać "odpadami"? Miałem Panią za dużo mądrzejszą osobę. Poza tym pani kandydatka sama wypuściła informację, że jej przyszłym zastępcą będzie były milicjant, więc o co chodzi z tym postkomunizmem? A secundo bez Pana Pandzi to pani kandydatka dalej by siedziała na gospodarce, bo została dyrektorką z namaszczenia Pana Pandzi i dopóki był na stanowisku byli przyjaciółmi z jednej drużyny.

Jaaaa 2018-09-20 09:16:22


2.

Jestem za tym aby to Pani Katarzyna zarządzala nasza mają ojczyzna. Dajmy szanse aby to kobieta bez żadnych układów, bez żadnej przynaleznosci, mówię tu o grupie nauczycieli dyrektorów szkół pchających się na stołek, stała na czele naszej małej ojczyzny.

Karol 2018-09-20 10:24:27


3.

Piękna reklama. Ale to nie przejdzie. Oby nie przeszło. Dajmy szansę czemuś/ komuś nowemu,ale zwolennikiem tej Pani nie jestem. I z tego co się orientuję nie tylko ja.

Nqwrpc 2018-09-20 10:54:35


4.

Fakty: 1. Pan M. Janiszewski - pozostaje, jak jest,a jak jest każdy wie i widzi. 2. Pan M. Krasiński - wygrywa, jak było, jak rządził w Powiecie każdy wie, widział (pierwsze decyzje: powyrzucać ludzi z urzędu na bruk). 3. Pani K. Ślimak - wygrywa - zaczynamy nowe otwarcie do weryfikacji w kolejnych wyborach.

hehhehhe 2018-09-20 10:55:04


5.

Ciekawe wypowiedzi zarówno te o zastępcy jak i o drużynie. Nie ma pojęcia kto rozsiewa taki informacje, ale na zdrowy rozum: - pani Ślimak nigdy nikomu nic nie mówiła na temat swojego zastępcy, jak również o jakichkolwiek innych stanowiskach, bo nie dzieli czegoś czego nie ma; - trudno być w jednej drużynie stojąc po dwóch stronach i starając się o to samo stanowisko, to nie brydż, ale widocznie komuś jest potrzebne wprowadzanie zamieszania; - zanim została dyrektorem, to poza prowadzeniem gospodarstwa pracowała m.in. w arimr, bez czyjegokolwiek poparcia, zawsze sobie radziła i dalej też tak będzie, a do tego to chyba tylko oni tak dokładnie wiedzą, kto co dla kogo zrobił i jak jest teraz.

Katarzyna ¦limak-Du 2018-09-20 11:17:01


6.

Dezinformacja i manipulacja, bo "ciemny lud to kupi" - znamy to odkąd komuniści z PIS objęli władzę w naszej Polsce. Niebawem dowiemy się, że Ślimakowa obwołała się królową Polski, założyła tajne stowarzyszenie wspomagając się czarną magią i pije krew...Nie dajmy się zwariować. Walka polityczna, walką polityczną,ale każdy ma swój rozum, a w Reszlu mieszka wiele mądrych ludzi, którzy wiedzą, co się dzieje i jak ważna jest w tej chwili obrona podstawowych wartości, jak jedność i wsparcie w małych społecznościach. Dość grupy trzymającej władzę Panowie Janiszewski i Krasiński już pokazali w jaki sposób widzą rządzenie a mieszkańcy wiedzą, jakie są tego efekty. Władza jest KOBIETĄ:)

hehhehhe 2018-09-20 12:05:57


7.

15 wspaniałych jeden przemoc domowa,drugi wyłudzanie kasy na chorego ojca o Michałku ,żle wybrałeś.

ja 2018-09-20 19:44:16


8.

Ja uważam, że Reszel powinien dać szansę kobiecie. Pan Janiszewski miał już swoje dwie. Czas na zmiany.

Monika 2018-09-27 22:46:00


9.

test

SpecNET 2018-10-19 15:38:30


10.

test2

SpecNET 2018-10-19 15:40:50


Komentarz

wróć do tematów forum

Szkolenie klasa czwartych, przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową

17kwietnia 2024r.zorganizowano w budynku szkoły przy ulicy Chrobrego 5A, szkolenie skierowane do uczniów klasIVprzygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble