wróć do tematów forum

Sklep

Komentarz

Zbk 06-01-2020 godz 10:36

Chcialbym poznac Wasza opinie na temat sklepu "Anulka"...Ogolnie co sądzicie o tym sklepie czy miejscu do spozywania alkoholu

1.

Jako miejsce do spożywania - jest ok. Przynajmniej ciepło.

Bywalec 2020-01-06 11:33:10


2.

Jeden z najlepszych sklepików w Reszlu . Wiele wspaniałych wspomnień , wiele pięknych chwil przeżyłem . Pani Anulka , wspaniała kobieta . Kiedyś bardzo dobrze prosperował ten sklepik dopóki nie wybudowano tej bierdynki i srolo . No coz ....

Dj pompeczka 2020-01-13 19:27:01


3.

Hahaha. To jest akurat temat rzeka... W sklepie na przeciwko policji na lefalu piją piwka i wódkę i można kupić ruskie fajki.... Wiele związków się rozwaliło przez ten sklep... A Pani Ania miła kobieta tylko wszystko o wszystkich wie i gada na każdego ale nie widzi siebie. To raczej jest speluna a nie sklep

Kaska 2020-01-13 22:33:48


4.

To prawda zajmuje się cudzymi sprawami a swoich nie widzi,NAJWIĘKSZY SZOK I ŚMICHU WARTE ŻE KOŁO POLICJI TAKIE RZECZY SIĘ DZIEJĄ NO NIE DO OPISANIA SZOK GDZIE TO ZGŁOSIĆ ?

Anulka 2020-01-14 09:26:17


5.

Anulka to speluna i okradanie ludzi na tzw.kreskę często taki "klijent"dowiaduje się że nie 100 zł jest winny tylko 1000.Jedno zero więcej i kolejny klijent przekonuje się że wypicie piwka to nawarzenie sobie piwa i to jak drogiego!

Halina 2020-01-16 21:04:03


6.

To fakt bierzesz na kreskę i oddajesz więcej... Ale ci co nie chcą to nie idą i nie biorą na kreskę. Ja omijam ten sklep szerokim łukiem zaszłam tam kiedyś po wodę dla syna bo grał mecz na orliku ale więcej nie chodzę. Jak weszłam to sam smrod alkoholu. Stoją piją nawet nie ma jak przejść. Nie słychać co mówi sprzedawczyni bo oni piją i się śmieją głośno. Gdyby nie doliczala to już dawno by nie było tego miejsca tzw spotkań.... Dziwi mnie tylko że widać tam facetów którzy mają rodziny a potrafią stać tam po kilka godzin i dojeżdżać spod sklepu autami po kilku piwkach a nasza policja "niby" tego nie widzi. Widzą jak ktoś zatrzyma się w mieście na chwke i mandat piszą ale jak piją u anulki nie widzą i jak po paru piwkach wsiadaja za kółko też nie widzą. Bo to kolega jedzie po piwku to po co zatrzymać... Lepiej go puścić aż wkoncu coś się stanie. Już kilku po tych piwkach na miejscu w sklepiku wypadki miało ale to nieważne przecież to nic takiego.... I dobrze każdy wie o kim mowa...

Kaska 2020-01-17 00:08:52


7.

Zgadzam się z Toba Kasia w 100 procentach :) tylko szkoda że tylko my to widzimy

Anulka 2020-01-25 14:22:51


Komentarz

wróć do tematów forum

Elegancki mężczyzna w garniturze - jak osiągnąć doskonały look?

W dzisiejszych czasach, kiedy moda męska staje się coraz bardziej zróżnicowana i wymagająca, garnitur szyty na miarę jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, taki strój idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się pewnie i komfortowo, niezależnie od okazji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble