wróć do tematów forum

Sprzątanie klatek

Komentarz

Jaaaaa 11-10-2011 godz 20:14

Czy ktoś może potwierdzić plotkę, że od nowego roku klatki budynków pod zarządem ADM będą sprzątane przez "zadłużeńców"? Przecież to byłaby katastrofa, ciągłe latanie ze skargami, że klatka nie sprzątana, bo ktoś zapił albo ma to w ... Tacy ludzie co nie dbają o swoje rachunki mają zadbać o czystość klatek? Co się w tym Reszlu zaczyna wyrabiać? A ja głupi głosowałem na obecnego burmistrza.

1.

Sami moglibyście sprzątać - to w końcu wasze domy. komuna mentalna

gierek 2011-10-12 00:47:12


2.

jak każdy zadba o swoje drzwi to będzie miał czysto.logiczne.wolę tą kasę rzekomo przeznaczoną na sprzątającego przeznaczyć na malowanie klatki a nie czekać czy ktoś wynajęty sprzątnie czy nie.

wiki 2011-10-12 07:40:07


3.

Ty gierek sam jesteś "komuna mentalna". A za co płaci się czynsz? To jest komuna? Nie, to wolny rynek, płacę - wymagam. I co z klatkami gdzie np. 2 mieszkania z 5 są własnościowe? Czemu płaci się czynsz za mieszkanie własnościowe? Wydaje mi się że po to żeby te pieniądze szły na utrzymanie porządku na klatce. Zacznę sprzątać klatkę jak przestaną mi kazać płacić sobie haracz za nic, bo jak usuną sprzątającego to będzie "NIC". A "wiki", remontów nie robili, nie robią i po usunięciu sprzątającego też nie będą robić, bo to ma być sposób na oddłużenie ADM a nie na zmianę przeznaczenia tych pieniędzy, które szły na sprzątającego.

Jaaaaa 2011-10-12 11:47:18


Komentarz

wróć do tematów forum

Czytanie na Polanie

Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie - projekt czytelniczy w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom" Zespół Szkolno – Przedszkolny w Reszlu bierze udział w Akcji Czytanie na Polanie.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble