wróć do tematów forum

Stacja HUZAR Reszel

Komentarz

kicia12_06 21-06-2012 godz 18:52

HUZAR to najgorsza stacja paliw jaka powstała w Reszlu. Obsługa beznadziejna,a właściciel zamiast obsłużyć klienta to stoi i się śmieje głupio w oczy. Ma chamskie podejście do klientów. Wieczorem to już wogóle strach tam zajechać. Ale cóż mama wciska ludziom zieloną kiełbasę a synek chrzczone paliwo.

1.

A kto ciebie zmusza abys tam kupowal paliwo. Tankuj w drugiej stacji albo w Ketrzynie. To prywatna stacja, obsluguje właściciel, wiec do kogo te pretensje. Natomiast jezeli masz zastrzezenia co do paliwa, to zglos to odpowiednim instytucjom. Po co nakrecac się na forum.

Sancho 2012-06-21 19:31:15


2.

KICIA Ma racje obsługa jest beznadziejna

husar 2012-06-21 20:18:02


3.

Nie kupuj tam. Proste.

no-one 2012-06-21 20:36:18


4.

Wprawdzie nie często tam tankuję, ale obsługa jest miła. Jak komu nie pasuje to nie mus. A KICI to nic nie pasuje. Najlepiej jej wychodzi obrażać ludzi.

mania 2012-06-22 10:43:50


5.

To prawda, byłam tam kilka razy i jestem zdziwiona, takie same opinie mam od znajomych. Pan podchodzi do klienta lekceważąco, jest niemiły i arogancki. Myślałam że to pracownik a okazuje się że właściciel więc nie rozumiem jego podejścia, już tak nie jeżdzę!

eda 2012-06-22 12:03:55


6.

ta stacja nie dość że ma ceny paliwa najwyższe w okolicy to człowiek który jest właścicielem powinien ją dawno zamknąć bo klientów traktuje jak baranów a sam jest największym z nich byłem tam kilka razy naprawdę przymusowo i dziękuję

xxx 2012-06-22 21:58:19


7.

ta stacja nie dość że ma ceny paliwa najwyższe w okolicy to człowiek który jest właścicielem powinien ją dawno zamknąć bo klientów traktuje jak baranów a sam jest największym z nich byłem tam kilka razy naprawdę przymusowo i dziękuję

xxx 2012-06-22 22:00:09


8.

Ja nawet tam już nie myję wolę Kętrzyn Jest okropnym gburem

myjek 2012-06-22 22:10:06


9.

na taczke!

taczkowy63 2012-06-22 22:47:41


10.

Tak sobie czytam te wasze małomiejskie, dziwne problemy i śmiech mnie ogarnia. Czy wy naprawdę macie takie życiowe problemy? Nie podoba się to nie kupuj tam wyjście jest proste. Ale tak to już jest, zazdrość i brak ambicji. Boli że ktoś potrafi do czegoś dojść sam własnym wysiłkiem i pracą. A te bezpodstawne oskarżenia o chrzczonym paliwie? ¦miech na sali. Byłaś/byłeś, sprawdziłeś/sprawdziłaś? Zapewne nie, ale w necie to każdy jest cwany. IdĽ i powiedz to w twarz a nie wypisujesz bzdury. Za robotę się weĽcie a nie ormujecie tylko przez okna i patrzycie jakby tu komuś zaszkodzić. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia ;)

szczerośćboli 2012-06-29 17:02:19


11.

Ja tankuję na huzarze od dwóch lat i jest Ok, miła obsługa, porada, wymiana filtra.Dlatego tam tankuję.Pozdrawiam właściciela

Jolanta 2012-07-05 10:10:41


12.

Pani Regińska, Pani chyba nie wie wszystkiego na temat rzekomej ciężkiej pracy właściciela... ;) I widzę, że 3miasto uderzyło trochę do główki... "Małomiejskie problemy"... nie zapomnij skąd jesteś i gdzie się urodziłaś. Pozdro!

Dzidek 2012-09-13 01:32:24


Komentarz

wróć do tematów forum

Jak działają zawory zwrotne?

Zawory zwrotne są jednym z najważniejszych elementów wielu instalacji, odpowiedzialnym za kontrolowanie kierunku przepływu cieczy lub gazów. Ich głównym zadaniem jest zapobieganie cofaniu się substancji w instalacjach. Zastosowanie zaworów ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie całego systemu.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble