18-02-2018 godz 22:53
witam chciałabym wynająć stację w Reszlu 3 pokojową może ktoś coś wie proszę o informację
1.
Trzeba koniecznie skontaktować się z PKP. Oni jeszcze zarządzają tym wielkim budynkiem na końcu ul. Kolejowej. Czy chcesz reaktywować na nowo połączenie kolejowe Reszla z cywilizacją?
... 2018-02-19 12:31:52

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
wiecej...Reklama