wróć do tematów forum

Strażnicy Reszelscy

Komentarz

ja 04-08-2020 godz 16:15

Mam prośbę do Reszelskiej Policji zamiast nękać obywateli maseczkami i strasząc pandemią której nie ma zajmijcie się patologią pijackie wycie oraz wyzwiska które dochodzą z miasta w godz nocnych to jest chyba powodem do waszej reakcji ale wy służbie Pisuarów macie chyba inne prioritety

1.

A co się boisz policji? Przypominam Dz.U.2020.658 § 18 pkt 2 podpunkt 3 cytuję: 3) osoby, która nie może zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia, całościowych zaburzeń rozwoju, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym albo głębokim lub niesamodzielności; okazanie orzeczenia lub zaświadczenia w tym zakresie nie jest wymagane. Przyznam, że zakładam maseczkę, ale faktycznie mam problem z oddychaniem.

x-man 2020-08-04 20:17:08


2.

do "ja" - platformiany lemingu, czas się obudzić i wrócić do rzeczywistości, po prostu masz coś ze słuchem, daj sie przebadać, bo jeżeli doskonale słyszysz pijackie krzyki a nie słyszysz co głośno trąbi i mówi cały świat medyczny na temat kovid19, to już po tobie ! ! !

dobra rada 2020-08-07 08:23:04


Komentarz

wróć do tematów forum

Elegancki mężczyzna w garniturze - jak osiągnąć doskonały look?

W dzisiejszych czasach, kiedy moda męska staje się coraz bardziej zróżnicowana i wymagająca, garnitur szyty na miarę jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, taki strój idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się pewnie i komfortowo, niezależnie od okazji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble