Heee 16-07-2014 godz 20:31
A co myślicie o tym, żeby na Sylwestra zaprosić jakąś gwiazdę, tak jak to robią w innych większych miastach.;) Przynajmniej by nie było narzekań, że w tym Reszlu sie nic nie dzieje .;) Pozdrawiam
1.
To zaproś, tylko dowiedz się ile musisz kasy wydać.
resz 2014-07-17 00:26:21
2.
z nieba gwiazda ci spadnie lub w oczach zobaczysz
gwiazd 2014-07-17 19:47:00
3.
a dożyjesz sylwka?pomyśl o życiu
penka 2014-07-18 20:40:24
4.
no może być wojna.
ania 2014-07-18 22:52:09
5.
Uważasz Reszel za większe miasto??????? dobre:-D
adi 2014-08-17 18:01:10

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.
wiecej...Reklama