wróć do tematów forum

Sylwestrowa wpadka

Komentarz

solid_strikes_again 01-01-2011 godz 14:34

Niezwykle smutno było w Sylwestra na placu przed Ratuszem. W ubiegłych latach była muzyka, ludzie tańczyli i jakoś się to kręciło. Tymczasem nowy burmistrz już na starcie łapie u młodzieży potężnego minusa. Zorganizowanie muzyki, tak jak w latach ubiegłych, nie byłoby problemem. Wszystkim mieszkańcom Reszla życzę Szczęścia w Nowym Roku.

1.

Kto w mieście odpowiada za kulturę? Czy jest jakaś instytucja?

bobo 2011-01-01 15:54:13


2.

Przecież ludzie nie chcą,żeby imprezy odbywały się w mieście.Był pokaz fajerwerków,ludzie sobie życzenia złożyli i było dobrze,nie rozumiem o co chodzi.Wsród tego huku nigdy muzyki nie było słychać.Ci co chcieli potańczyli sobie na domówkach, bądĽ na imprezach w kilku miejscach w Reszlu.Tradycją jest spotkać się przy Ratuszu i złożyć sobie życzenia, a potem wraca się do swoich.Ja nie widzę problemu drodzy zadymiacze.SZCZʦLIWEGO NOWEGO ROKU.

mała 2011-01-01 16:12:12


3.

Mała, nikogo nie obraziłem swoim postem więc nazywanie kogoś 'zadymiaczem' jest raczej nie na miejscu. A post mój wynikał z rozmów, które prowadziłem ze znajomymi.

solid_strikes_again 2011-01-01 18:11:59


4.

Tak jak tradycją jest spotkanie się przy ratuszu, tak też tradycji tej towarzyszyła zawsze muzyka i odliczanie z głośników do północy. I nie nazywajmy imprezą tego, że przez godzinę pogra sobie muzyka no proszę Cię... poza tym na pewno nikt nie miałby pretensji o to, że gra muzyka i jest za głośno... To jakże ładne określenie, którego użyłaś, bardziej pasuje do Ciebie niż do autora tematu :) Szczęśliwego Nowego Roku i ja życzę :)

4String 2011-01-01 19:20:58


5.

no ludzie opamietajcie sie!!! czy burmistrza trzeba atakowac za wszystko nawet za takie bzdety??? no NIE! tak samo jak inni mail prawo odpoczac i swietowac. no wybaczcie ale przeginacie. nie bylo muzyki i nic sie nie stalo. kazdy mysli ze to hop siup i muzyka gra. no ja na miejscu osob ktore mialyby byc w to zaangazowane bym sie wkurzul. jest Sylwester i kazdy ma prawo wietowac. do takiej formy,,zabawy,, jak muzyka pod ratuszem potrzeba kilkoro ludzi-trzeba otworzyc ratusz przywiesc sprzet podlaczyc trzeba znalesc czlowieka ktory by puszczal ta muzyke pozniej ten sprzet trzeba zabezpieczyc i wogole. no wybaczcie ale czy tym osobom nawet z MOK nie nalezy sie tez zabawa i bez tego kwitniecia w urzedzie przy sprzecie,bez odrywania sie od stolow i biesiady???? Dobrze by bylo by te osoby ktore sie tak upominaja przed przyszlym sylwesterm w czynie spolecznym przyszli i piuszczali ta muzyke-wtedy moze zobaczylibyscie jak to milo....

obojetny 2011-01-02 17:37:57


6.

Najpierw trzeba by było plac (parking) przed ratuszem odśnieżyć :].

no-one 2011-01-02 18:20:15


7.

No to też niech MOK odśnieża,siedzi w święta i śpiewa kolędy, a w Sylwestra puszcza fajerwrki i muzykę i zaiks niech jeszcze opłaci za swoje pieniądze od puszczanej muzyki.Jest ich tam ze 3 osoby to przecież mogą,a święta i rodzina to nie dla nich.Ważne,żeby dogodzić kilku osobom.

janko 2011-01-02 20:26:40


8.

Co roku była muzyka, nikt jej nie puszczał tylko Radio Olsztyn przygrywało do tańca. Organizacja tego to chwila, nawet strażacy mogliby włączyć i wyłączyć głośniki. Po prostu ktoś o tym zapomniał, a ja zwróciłem na to uwagę.

solid_strikes_again 2011-01-02 20:31:24


9.

To dlaczego strażacy nie grali?a ja myślę,że dobrze jakby to Solid puszczał, wtedy byłoby okej.Zaproponuj Burmistrzowi na przyszły Sylwester siebie...

janko 2011-01-02 22:36:13


10.

Moim zdaniem to puszczanie muzyki nie ma sensu, i tak zagłuszają to fajerwerki, a przychodzi tam raptem pare osob. A jeżeli już, to takie puszczanie muzyki powinno robić biuro promocji i citaslow, to w końcu oni mają w ratuszu swoje biuro i okna skierowane w stronę parkingu.

szcze_pan 2011-01-02 22:59:51


11.

Janko, pewnie, że zaproponuję, chętnie pomogę, bo lubię jak się coś dzieje w moim mieście. A gdybym wiedział, że nic nie jest przygotowane na ten rok to wziąłbym na siebie ogromny ciężar podłączenia głośników i naciśnięcia PLAY :) Bo w moim poście nie chodzi o to, żeby kogoś zaatakować, ale o to, by władza wyciągała wnioski z tego, co lud rzecze.

solid_strikes_again 2011-01-02 23:15:33


12.

Tylko pamiętaj,że te głośniki na mrozie wysiadają,chyba,że załatwisz ogrzewanie. Przewody leżące i doprowadzające prąd do sprzętu są niebezpieczne,więc chyba jest tu też duże ryzyko.Ale co tam dasz radę.Przecież lud chce.

janko 2011-01-02 23:24:04


13.

Strasznie ucierpią głośniki jeśli pograją godzinę, no i zagrażające życiu przewody, które przecież będą w ratuszu jak zawsze, tak jak i reszta sprzętu...

4String 2011-01-02 23:57:13


14.

Masakra i już.Muzyka stwarza świąteczny nastrój i jest wtedy o wiele przyjemniej.To tak mało, a jednocześnie tak dużo.Ale widać nowa władza i MOK mają teraz ważniejsze sprawy na głowie.Ja jednak myślę, że pewne służby są zobligowane do tego żeby w taki dzień być z ludĽmi.Na plac przychodzą przeważnie ci,których nie stać na bale, ci spoza elity i jest to dla nich atrakcja wieczoru,jedyna w swoim rodzaju.Ale widać nie są godni uwagi.W Reszlu elita sobie,a LUD, no cóż,kogo to obchodzi.Reszel staje się miastem elitarnym,przyjaznym tylko dla wybranych grup społecznych.Miało być dobro wspólne, a zaczęło się bardzo niesympatycznie.

janinka 2011-01-03 09:55:33


15.

solid to przynies swoje glosniki i agregat pradotworczy wystaw ja na sniegu i garj w przyszlego Sylwka ile tylko chcesz... no i nie zapomnij lud chce a Ty zes sie tego podjal!!! i nie pros o pomoc MOK, Burmistrza Strazakow poniewaz oni w ten dzien maja rownoprawne prawo swietowac jak i inni:):):) zobaczymy czy sie wyzwiarzesz... nie wymagajcie nie wiadomo czego ... rozumiem gdyby byl organizowany Sylwester na placu to owszem odpowiednie osoby by sie w to zaangazowaly ale do groma nie bylo nic takiego wiec nie robcie zadymy i nie obrzucajcie Burmistrza i pracownikow MOK!!! janinka a kto komu broni sie bawic?o kim piszesz majac na mysli Elita??? no owszem nie kazdego stac na bal ale nie zrzucajmy winy teraz za czyjes nie powodzenie na innych ....

Zaintereswoany 2011-01-03 13:08:17


16.

Czytam i nie wierzę, nawet nie podejmę się dyskusji, bo nie ma sensu. eot.

solid_strikes_again 2011-01-03 13:57:49


17.

nowy rok - nowe perełki na forum raptem 3 dzień z 365 a już taki hit :) lubię to.

4String 2011-01-03 14:06:18


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble