wróć do tematów forum

Syrena 10.04.2022 godz. 8.41

Komentarz

zasmucony 09-04-2022 godz 18:29

"Burmistrz Ustrzyk Dolnych (Podkarpackie) poinformował, że wyłączy w niedzielę na trzy minuty zasilanie syreny alarmowej w urzędzie miejskim ze względu na przebywających na tym terenie uchodźców z Ukrainy. Tak zareagował na decyzję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, które postanowiło, aby w całym kraju 10 kwietnia, dla upamiętnienia ofiar katastrofy smoleńskiej, odezwały się sygnały dźwiękowe".

1.

Myślę,że nasz Burmistrz da nam pospać.

zasmucony 2022-04-09 18:31:20


2.

A ja słyszałam, że ze względu na przebywających tam Ukraińców do końca roku w całej południowej części Polski ma nie padać deszcz i nie ma być burz aby nie stresować naszych ukraińskich "pobratymców"...

Zofia 2022-04-10 16:01:59


3.

Teraz wszystko kręci sie wokół Ukraińców ... Polacy juz się nie liczą , a polskie dzieci przestały być ważne . teraz Ukraina i Ukraina ... Ja rozumiem ze to tragedia itd ale bez przesady ... Polak dostanie mandat za to ze po pasach nie przeszedł a Ukrainiec nie ... Za wszystko placimy drozej a Ukrainiec dostanie za darmo . Po to pracujemy żeby godnie żyć a tu nawet na godne życie nie wystarczy bo ceny w gore ... Paranoja ! Syren nie włączać bo ? Ukraina .... Za chwile bedzie zaraz wszystkiego dla Polakow bo Ukraińcy beda musieli mieć ...

Jasio 2022-04-10 18:45:48


4.

Moja babcia św. pamięci mawiała: " nie żałuj dziada, bo jak dziad ożyje to cię obije" i to się niestety ale zawsze sprawdza w życiu więc jeszcze wszystkiego możemy się spodziewać.

Zofia 2022-04-11 12:30:56


Komentarz

wróć do tematów forum

I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble