wróć do tematów forum

Szanowny Panie Ogłuszka

Komentarz

RESZELANKA 01-01-2011 godz 19:46

Czyżby w Reszlu wyczerpano już fundusze na odśnieżanie? Domyślam się ,że ZUK jest wysoko ubezpieczony od odpowiedzialności za złamania kończyn itp. wypadki na oblodzonych chodnikach i jezdniach.I jak zwykle ,byle do wiosny !!!

1.

5. Działając na podstawie art. 91 ust. 1 ustawy Prawo zamówień Gmina Reszel uznała za najkorzystniejszą ofertę nr 1 złoŜoną przez Wykonawcę : FIRMA „ROMIX” IMPORT-EKSPORT Roman Luchowski 11-440 Reszel, ul. Racławicka 10 Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta i gminy Reszel w sezonie 2010/2011 To chyba tu trzeba monitować,a nie w ZUKU.

sanczo 2011-01-02 00:50:39


2.

To czemu mi wiadomo od kierowny pługu który odśnieża, że jest umowa nie pisana między burmistrzem a firmą Pana Luchowskiego iż mają odśnieżąć tanim kosztem tzn. na drogach gminnych tylko udrożnić czyli przejechać bez rozpychania tego śniegu. Co powoduje taka droga jest zupełnie nie przydatna do jazdy. Obawiam się że nowy burmistrz zapomniał już o swoich obietnicach wyborczych.

janek 2011-01-02 15:14:19


3.

Ten bajzel śnieżny w Reszlu pokazuje , iż istnieje pilna potrzeba zmian na stanowiskach prezesów spółek gminnych. To co jest obecnie to towarzystwo wzajemnej adoracji ,a nie menadżering.

Jezuita veris 2011-01-02 21:47:19


4.

A jeśli ktoś potrafi ładne zdjęcia robić to zachęcam do spaceru po mieście, dawno nie było takiej pięknej zimy :)

solid_strikes_again 2011-01-02 23:25:30


5.

SZANOWNA WŁADZO!MOJA RODZINA NIE MOGŁA WJECHAĆ ,Z DWÓCH STRON NA ULICĘ OKRĘG,WSTYD.KTO PODPISAŁ UMOWĘ Z PANEM L.POWINIEN DOSTAĆ ROGI ZA CAŁY ROK 2010/2011.TO PARANOJA ABY MIASTO TAK WYGLˇDAŁO.NIE BYŁAM JESZCZE TEJ ZIMY W RESZLU,ALE TO CO SŁYSZE,TO W GŁOWIE SIĘ NIE MIESCI.MACIE NOWEGO BURMISTRZA,A STARY BYŁ TAKI ZŁY.MŁODZI,¦WIERZY LUDZIE W RADZIE I CO?SZKODA RESZLA

ela57 2011-01-03 07:45:32


6.

Zastanówcie się, czy ten padający śnieg to wina władzy i pana Luchowskiego. Jak chcielibyśmy mieć czyste drogi, to należałoby podnieść podatki, albo zabrać fundusze na inne cele.Budżet nie jest z gumy.

anna 2011-01-03 13:39:17


7.

Z tego co wiem ZUK odśnieża miasto czyli Reszel a firma ROMIX, drogi np. Tolniki itp...

precel 2011-01-03 14:41:22


8.

A z tego co mi wiadomo to ulica Okręg jest ulicą powiatową i może do Zarządu Dróg Powiatowych w Kętrzynie w pierwszej kolejności trzeba skierować swe żale...

no-one 2011-01-03 15:58:21


9.

Ja mam jedno bardzo ważne zastrzeżenie. Ulice może i są odśnieżone ale za to nie można przejść na drugą stronę ulicy, ponieważ przed przejściem dla pieszych są wielkie zaspy. Wczoraj szłam z dzieckiem i musiałam niestety iść po ulicy kawał drogi żeby wejść na chodnik po drugiej stronie ulicy. Jak coś się stanie to póĽniej będzie że głupia matka chodzi zimą po ulicy z wózkiem no ale niestety nie ma innego wyjścia. Znając życie to zaspy z przejeść dla pieszych zginą jak samochód potrąci jakiś wózek a i tak będzie to wina matki!!

zila 2011-01-04 14:02:20


10.

dwa tygodnie temu jak wjechalem do reszla po tych sniezycach zatkalo mnie na samym wjezdzie kolo nowego cmentarza droga kompletnie nie przejezdna. a co najgorsze tak jest do tej pory o tyle ze teraz powoli mozna przejechac a to dzieki samochodom ktore rozjezdzily przejazd. nie wiem co sie dzieje w tym miasteczku ale chyba jest 100 lat za murzynami!! i do cywilizacji nie podąza.

eskimos 2011-01-06 17:07:01


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble