28-11-2015 godz 14:10
Co się dzieje z tym HELPEREM. Czy w naszej placówce też doszło do malwersacji? Prokuratura wzięła na tapetę wszystkie placówki pod lupe ?.

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
wiecej...Reklama