wróć do tematów forum

Szkoła podstawowa a wirus.

Komentarz

Czarny 30-07-2020 godz 22:35

Moja wnuczka w tym roku idzie do pierwszej klasy. Niby nic szczególnego ale panuje wirus a klasy są sporo liczniejsze niż w poprzednich latach. Rozumiem, że pieniądze są ważne ale zdrowie dzieci i nauczycieli nie ma ceny. Czy klasy są przygotowane do tak licznych klas z zachowaniem minimalnych odległości. Tą drogą pytam dyrekcję szkoły i burmistrza czy za zagęszczenie klas i ewentualne przeniesienie wirusa świadomie biorą odpowiedzialność? Wzywam również rodziców do śledzenie tej sprawy dystans społeczny to 4 m2 a w klasach 25 dzieci czy klasy mają 100 m2?

Reklama

1.

Na forum nie uzyskasz odpowiedzi od dyrekcji szkoły ani od burmistrza. Serio sądzisz że interesują się tematami na forum i uczestniczą w nim,komentują ??? Chcesz znać odpowiedź zadzwoń, umów się na spotkanie, napisz e-mail lub pismo z zapytaniem o nurtujące cię sprawy

mała 35 2020-07-31 12:50:57


2.

Czy w ramach izolacji przerw międzylekcyjnych też ma nie być, czy dzieci przez kilka godzin będą przyspawane do swojego krzesła bez możliwości przemieszczania się, a toalety, a szatnie, okien też nie da otwierać się gdy na zewnątrz będzie zima. Dzieciaki to przecież najbardziej ruchliwe stworzenia i nikt nad nimi nie zapanuje. Przydzielanie im metrów kwadratowych to utopia, niestety szkoły nie są z gumy, a kovid19 to bat na zarozumiałych i tępych człowieków żeby przestali się tak nadymać i uważać siebie za bustwo tego świata.

dobra rada 2020-08-03 16:23:26


Komentarz

wróć do tematów forum

Korzystne przeliczenie dla rocznika 1953

Ubezpieczeni urodzeni w 1953 roku doczekali się ustawy zmieniającej, wykonującej wyrok Trybunału Konstytucyjnego z dnia 6 marca 2019 r. Mogą na jej mocy ustalić wysokości emerytury powszechnej po raz pierwszy lub ponownie przeliczyć wysokość emerytury, a także renty rodzinnej bez pomniejszania o sumę kwot pobranych emerytur wcześniejszych.

wiecej...

Reklama