wróć do tematów forum

TESCO

Komentarz

korakora 08-06-2009 godz 13:07

No proszę nawet Biskupiec będzie miał TESCO!!!!!!!A my co????????????????????????po zakupy i to te po terminie!!!!!!!!!A gdzie nasze władze????????myślą trochę o swoich wyborcach?????????????wątpię?!!!!!!

1.

my chcemy HIPERMARKET.......zgadzam się,przydałaby się np.Biedronka albo Lidl itp.

Danielllo 2009-06-08 12:55:03


2.

dwa lata płaczecie na forum zamiast wziąć sprawy w swoje ręce. To już się dawno nudne zrobiło.

solid_strikes_again 2009-06-08 13:08:26


3.

reszelanie muszą w końcu oswoić się z myślą że miasto które weszło do sieci slow nie może mieć sklepu wielkopowierzchniowego.coś za coś.a burmistrz doskonale o tym wie tylko się nie pali do roli informującego o tym opinię publiczną.

obermufi 2009-06-08 13:14:00


4.

o ile mi wiadomo Biskupiec tez należy do sieci slow city...

reszelanka 2009-06-08 13:41:52


5.

Reszelanie to się muszą oswoić z myślą ,że ta władza nie dopusci do powstania żadnego dużego sklepu.W końcu musi dbać o interesy kupców .

Stachu z Linowca 2009-06-08 14:00:14


6.

Składanie oferty online: LIDL Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, planujemy dalszą ekspansję i poszukujemy na terenie całej Polski w miejscowościach powyżej 8.000 mieszkańców działek lub budynków w celu kupna, dzierżawy bądĽ najmu. Działki # powierzchnia min. 4.000 m kw. # korzystne położenie Budynki # parterowa powierzchnia użytkowa 800 - 1500 m kw. # 50 - 100 miejsc parkingowych We własnym zakresie dokonujemy niezbędnych modernizacji, rozbudów i przebudów. Przeglądając wymagania do założenia sklepu oferta Lidla jest nam najbardziej korzystna - gmina ma ok. 8 tyś ludzi, a Reszel 5,5 tyś więc da się może coś wynegocjować, dajecie działkę i gitara hahahahha

Kiebab Fan 2009-06-08 14:27:04


7.

A to inne jak chcecie szukajcie :P supermarkety spożywczo-przemysłowe w Polsce: * Albert (część Ahold) * Alma Market * Auchan * Biedronka (część Jeronimo Martins) * Billa * Bomi - Delikatesy * Carrefour * Champion * E.Leclerc * Elea * Géant (sklepy należące do sieci Real) * Globi * Hypernova (część Ahold) * Intermarche * Kaufland * Kaufmann * Leader Price (dyskont powiązany z Tesco) * Lidl (marki: Cien, Lervia, W5, Pilos) * Minimal (marki: Clever, Dever) * Netto * Piotr i Paweł (sieć polska) * Plus * POLOmarket (sieć polska) * PSS Społem * Real (część Metro AG) * Stokrotka (sieć polska) * Tesco (wchłonął sieć supermarketów Hit i Leader Price)

Kiebab Fan 2009-06-08 14:28:48


8.

a nieruchomości szukać trochę wolnej ziemi w Reszlu jest np. miesjce rozkopanych torów przy dworcu :P

Kiebab Fan 2009-06-08 14:31:16


9.

Nudy, nudy... Ciągle te same bzdury o władzy co to Biedronki nie chce nam otworzyć, chociaż wiadomo, że władza nic do tego nie ma. Po prostu nudy...

moba 2009-06-08 14:57:52


10.

a czy dbanie o interesy kupców to coś złego?w nowym sklepie znajdzie zatrudnienie kilkanaście osób a w tym samym czasie tyle samo tę pracę straci.ja wolę małe sklepiki z towarem wyższej jakości a nie to byle co w biedronce

obermufi 2009-06-08 15:12:27


11.

Zgadza się - w marketach jest taniej ale najczęściej niestety kosztem jakości. Mnie wciąż ciekawi i zadziwia wątek, który powraca jak zdarta płyta: rzekoma obrona kupców przez "władze". W celu ostatecznego wyjaśnienia tej kwestii proponuję dyskusję o możliwościach "władz" w tej dziedzinie. Ponieważ, być może, niektórzy forumowicze nie chcieliby pisać za dużo wprost a uważają, że mają dużo do powiedzenia - to proponuję nową formułę dyskusji - porozmawiajmy nie o Reszlu ale o hipotetycznym mieście zlokalizowanym gdzieś poza naszym województwem, tak żeby nie było jakiś pretensji, że ktoś kogoś o coś oskarża... Umówmy się, że rozmawiamy o mieście X, które znajduje w województwie zachodniopomorskim. Zapraszam więc tych, którzy ciągle wymyślają jakieś teorie spiskowe, aby podjęli dyskusję o możliwości blokowania powstania supermarketu w tym mieście X przez tamtejsze władze. Ja i pewnie wielu innych forumowiczów, czekamy na odsłonięcie kulis takich niecnych praktyk ! Stachu z Linowca i inni podobni - oświećcie nas, walcie z grubej rury ! Przypominam, że dyskusja nie odnosi się do Reszla, więc hulaj dusza !

moba 2009-06-08 16:13:29


12.

kupcy z tak małego miasta nie wytrzymają konkurencji z dużym sklepem. najpierw pozwalniają pracowników a potem sami zwiną interesy.tak się dzieje w prawdziwych miastach x y czy z,a gdy nie ma konkurencji to ten wasz wymarzony supermarket zaczyna śrubować ceny i dalej jeżdzicie do innych miast na zakupy.

obermufi 2009-06-08 16:59:09


13.

Taka krótka wypowiedz, a polowę zajmują wykrzykniki i znaki zapytania. Masakra -,-

ssyssyssys 2009-06-08 21:54:15


14.

No i o to chodzi : te straszne wizje o bankructwie kupców ,wzroście bezrobocia (bo reszelskie sklepy zatrudniają rzesze ludzi),a reszta mieszkańców może przepłacac w małych sklepach za towar wątpliwej jakości .Może wziąć jednak pod uwagę interesy wszystkich ?

Stachu z Linowca 2009-06-09 13:13:31


15.

Panie Stachu z Linowca, czekamy na oświecenie nas, jak należy "brać pod uwagę interesy wszystkich" ? Jak konkretnie miałoby to wyglądać, co masz na myśli ?

moba 2009-06-09 13:41:29


16.

panie stachu puki pan,lub pana zakład pracy nie bankrutuje,to nie ma pan potrzeby snuć żadnych wizji.a to że reszelskie sklepy zatrudniają mało osób pokazuje jak mały jest to rynek.stanowczo za mały jak na supermarket.ja czytam ceny i etykiety i nigdy nie przepłacam ani nie kupuje rzeczy po terminie ważności.wolę więcej czasu spędzić w reszelskim sklepiku niż w biedrze zgarniać z półek na oślep bo tanio.

obermufi 2009-06-09 15:50:36


17.

miała kiedys u nas byc biedronka ale na planach sie skończyło.sugerowali się pewnie tym ze reszel to za małe skupisko ludzi czytaj:miasteczko chociaż patrząc na przykładzie szczytna miasta które przecież nie jest tak hurra większe od reszla jesteśmy w tyle.w szczytnie jest kaufland ,carreffour,2 lidle,3 biedronki,intermarche i duzo innych duzych sklepów a u nas Pelcowizna gdzie rozdawali albo dalej rozdają naszą legię.No czarna rozpacz.ale nie ma co płakac na rozlanym mlekiem tylko trza coś z tym zrobic ale patrząc jak miasto zabiera się za renowacje domu nietoperzy przy ul hotelowej to się ma poważne wąty

smakosz 2009-06-09 17:06:49


18.

smakoszu a w warszawie to mają pałac kultury.

obermufi 2009-06-09 21:46:36


19.

Panie obermufi ,to pana sprawa ,że pan woli kupować w małym (może swoim ) sklepie.Chyba większość mieszkańców wolałaby kupować taniej .Reszel jest bardzo drogim miastem pod tym względem,bo sklepikarze nie mają konkurencji.Specjalni wysłannicy biegają po sklepach i sprawdzają ceny ,by potem u siebie obniżyć o 2 grosze lub podnieść o kilka złotych gdy jakiegoś towaru brakuje gdzie indziej. Odpowiadam również mobie:oświecać za darmo nie mam zamiaru ,bo ktoś bierze za swoją pracę duże pieniądze i powinien wiedzieć jak to zrobić .

Stachu z Linowca 2009-06-10 10:54:44


20.

Reszelanie i tak robią maseę zakupów w okolicznych tańszych sklepach. I wcale nie wida yciągali zakupy gorszel jakości, choc są tańsze. We wszystkich niemalże okolicznych miastach i miasteczkach są tanie sklepy i są prywatne mniejsze. Rynek na to pozwala ,kwestia dopasowania się prywaciarzy z marżą. Może dosyć żerowania na reszelskich biednych portfelach z marżą sięgającą 30 procent. Bo o jakości towarów i terminach przydatności do spożycia w reszelskich sklepach nie chce się już wspominać

luk 2009-06-10 11:15:54


21.

To prawda,chcąc robic więkrze zakupy sama jadę do okolicznych miast.Towary wcale nie są gorszej jakości,zresztą to rzecz gustu-nie trzeba kupować co popadnie-bo tanie.Trzeba dodać że ceny w innych miastach,są naprawdę konkurencyjne,jest o wiele taniej,a i asortyment urozmaicony.A wogóle czuje się bezpieczniej,wiem że jak wejdę do sklepu,to nie zostanę obgadana brrrr...

kasieńka 2009-06-10 12:05:33


22.

A więc ! Biskupiec tez jest w tym " CittaSlow" A mają biedronke Tesco i itp. Moze u nas chociaz biedronka moglaby powstac...

mLODy Skate 2009-06-10 13:26:05


23.

Ha ha ha! Czyli panie Stachu z Linowca nic nie wiesz ? Słuchaj, jeśli to kwestia pieniędzy, to napisz za ile nam to powiesz ? Reszelanie chętnie zrobią zrzutkę aby zapłacić Stachowi z Linowca za tak bezcenne informacje ! A jak nie zechcą, to ja ci zapłacę - tylko błagam: powiedz to ! Czy może jednak twoja wiedza w tej kwestii jest równa zeru ?

moba 2009-06-10 15:32:41


24.

Bogaty człowieku moba - nie podpuszczaj ,bo nie dam się sprowokować .Moja wiedza posiada tak wysoką wartość ,że nawet taki "biznesmen" jak ty nie mógłby jej kupić.Powtarzam :są ludzie ,którzy biorą pieniądze za swą "pracę " i niech sie oniwykazują .Ja wykonuję inną pracę i wykazuję się na innym polu.

Stachu z Linowca 2009-06-10 18:16:39


25.

już to widzę jak niejaka kasieńka zakrada się do reszelskiego sporzywczaka w kapturze i ciemnych okularach po świeże bułeczki.bo jak ujawni swą tożsamość przy tej czynności,to zostanie obgadana.litości!!!!!

obermufi 2009-06-10 18:19:50


27.

niejaki obermufi...do spożywczaka to pójdę przez samo ż..a nie ma co dyskutować bo nie przegadam..widzę że prywatny sklepikarz jesteś ,a co tu dużo gadac i tak wszyscy chcą jakiegos fajnego sklepu w Reszlu czy to grzech,że chce miec wybór chcę taniej to kupie taniej,i moze gorzej moja strata,chce drozej i lepiej to tez kupie w droższym sklepie ....ale przynajmiej mam wybór

kasieńka 2009-06-10 20:33:33


28.

to że przez ż to fakt.jeśli miał bym mieć sklep to uchowaj panie żeby w reszlu.a niejaka kasieńka nie wpadła na to że ją w reszelskiej biedronce też obgadają.taka jest interesująca że nikt się nie powstrzyma.........

obermufi 2009-06-10 20:48:08


29.

Stachu, obawiam się, że twoja wiedza jest równa zeru, a przynajmniej w kwestii, o której dyskutujemy. Ja nie prowokuję - pytam tylko o problem, który ty sam wiecznie roztrząsasz: "władze powinny załatwić nam Biedronkę". Ja twierdzę, że władze mają guzik do gadania w tej kwestii - ty twierdzisz inaczej, ale kiedy pytam o konkrety, to robisz uniki - więc to raczej ty systematycznie prowokujesz, ale gdy dochodzi do konkretyzacji problemu, to nie podejmujesz dyskusji. I jeszcze te twoje zagrania: "bogaty człowieku" - jakie to płaskie... Ale dość o tym, skoro nie chcesz dalej drążyć tematu - bądĽ twoja wola...

moba 2009-06-11 23:02:28


30.

Amen.

Stachu z Linowca 2009-06-12 09:34:23


31.

Korakora - sluchaj wladza mysli tylko o sobie i swoich rodzinach taka prawda a odchodzac od tematu: A za co Ksiadz sobie kupil nowa bryke po wypadku mial wypadek nastepnego juz nowka samochod z salonu a na kosciol co? Dla prafian nic nie ma od kosciola po co dawac na tace jak i tak pozniej to idzie wszystko dla ksiezy ;/ Przykro mi ale to prawda niestety

anecia 2009-06-16 18:32:33


32.

Kurcze, jak daje się na tacę, to też i na księży. Z tym powinno się liczyć. A za co sobie kupił, to już jego sprawa. Nie lubię czarnej mafii, ale nie wiem, czy wściubianie nosa w nie swoje sprawy nie wkurza mnie bardziej. Co do powstania markietu: Stachu i cała gromado mędrców przenajświetszych weĽmijta doopencje w troczki, zorganizujcie się i włala: postawcie Biedronkę czy innego Lidla zamiast trukać bezużytecznie na forum. A co do psów wieszanych na rządzących - pamiętajcie, że oni się z was wywodzą i inni niż wy nie będą - może też lubią ino pianę bić (jako i większość z was), więc O CO CHAZI???

ale ze mnie Belmondo 2009-06-17 04:58:32


Komentarz

wróć do tematów forum

Elegancki mężczyzna w garniturze - jak osiągnąć doskonały look?

W dzisiejszych czasach, kiedy moda męska staje się coraz bardziej zróżnicowana i wymagająca, garnitur szyty na miarę jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, taki strój idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się pewnie i komfortowo, niezależnie od okazji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble