wróć do tematów forum

TYLE W TEMACIE

Komentarz

Luis hamilton 15-10-2018 godz 17:59

Taka prawda

1.

http://www.nmketrzyn.pl/2018/09/pierwsze-klamstwo-wyborcze-juz-z-wyrokiem-sadowym-michal-krasinski-bedzie-przepraszal-za-swoje-slowa/

Luis hamilton 2018-10-15 18:01:03


2.

/http://www.nmketrzyn.pl/2018/09/pierwsze-klamstwo-wyborcze-juz-z-wyrokiem-sadowym-michal-krasinski-bedzie-przepraszal-za-swoje-slowa/

Luis hamilton 2018-10-15 18:01:49


3.

www.nmketrzyn.pl/2018/09/pierwsze-klamstwo-wyborcze-juz-z-wyrokiem-sadowym-michal-krasinski-bedzie-przepraszal-za-swoje-slowa/

Luis hamilton 2018-10-15 18:02:55


4.

pierwsze-klamstwo-wyborcze-juz-z-wyrokiem-sadowym-michal-krasinski-bedzie-przepraszal-za-swoje-slowa/

Luis hamilton 2018-10-15 18:03:57


5.

Jak Luisie Hamiltonie byś wiedział ale nie wiesz bo Ameryka to wielki kraj. TO NIE BYŁO KŁAMSTWO I TYLE W TEMACIE Sorry ale już przeprosił , czyli jesteś niedoinformowany, a kłamstwo powtarzane według ciebie staje się prawdą. Powodzenia. Mówienie prawdy przez kandydata nie przynosi mu ujmy tylko go uwiarygadnia.

prawda boli 2018-10-15 19:05:55


6.

Kandydat na burmistrza, zwany żartobliwie "Pandą" z powodu metody zbierania głosów wyborców, nie tak dawny prominentny działacz PSL, po opuszczeniu PSL-u w okolicznościach, których nie ma potrzeby opisywać, bo są wszystkim znane, dokonał zaskakującej wolty i został członkiem partii Polska Razem Jarosława Gowina. Krótko mówiąc "Panda", niedawny PSL-owiec, to obecny gowinowiec. Piszę o tym, bo nurtuje mnie pytanie dlaczego Panda nie idzie do wyborów pod swoim partyjnym sztandarem? Przecież Polska Razem Jarosława Gowina, macierzysta partia Pandy, bierze bezpośredni udział w wyborach samorządowych, utworzyła ogólnopolski, partyjny komitet wyborczy... Tymczasem Panda nawet słowem nie wspomina w swojej nachalnej kampanii wyborczej, że jest gowinowcem. Pewien kandydat do Sejmiku województwa postępuje podobnie. Aktualny radny Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego (wybrany z listy PSL), obecnie kandyduje, jak gdyby nigdy nic, z innego komitetu do rady powiatu kętrzyńskiego. Nawet słowem nie wspomina, że obecnie jest radnym Sejmiku wybranym z ramienia PSL. DLACZEGO? Dlaczego osoby mające taki lub inny związek z partiami politycznymi, nie ujawniają tego w kampanii? Uważam to za wysoce nieetyczne i wręcz nieuczciwe wobec wyborców. W mojej opinii pomijanie w kampanii takich informacji, to sztuczki niegodne osób, które chcą pełnić funkcje publiczne. Wyborcy chcą znać prawdę, tylko prawdę i CAŁĄ PRAWDĘ.

maks 2018-10-16 07:44:15


7.

Do prawda boli: no nie wiem, czy wyrok sądu potwierdzający kłamstwo nie jest ujmą dla kandydata i go rzekomo uwiarygadnia-mocne słowa. do maks: W Pana wypowiedzi zabrakło mi krótkiego podsumowania: Gowin i jego pseudoPartia to odpady PISu, który wspólnie i w porozumieniu z wymienionymi niszczy polską demokrację i obywateli, a przede wszystkim ma ludzi za debili i idiotów. Pan Krasiński popiera swoim nazwiskiem takie działania i de facto popiera PIS. Nie ma bowiem możliwości,żeby będąc z Gowinem podnóżkiem Kaczyńskiego PISu nie popierać. Pan Krasiński nie jest gowinowcem tylko pisowcem.

hehhehhe 2018-10-16 13:58:20


8.

Na jakiej zasadzie stwierdzisz że wyrok sądu odwierciedla rzeczywistość ? Sąd dostaję fakturę za opłacenie kina i wyrok niekorzystny jakby Michał nie powiedział nic o tym faktury nie ma kino za darmo proste. Wy nic nie wiecie jak się pracuje i jakie wały można kręcić w samorządzie wiem bo widziałem

sasasas 2018-10-16 14:14:37


9.

DO sasasas: Na zasadzie praworządności i poszanowania prawa, tą zasadę chyba również wyznaje Pan Krasiński skoro wyrok wykonał. Czy, gdy ktoś ma wyrok za bicie żony to ten wyrok uznaje ją ofiarą czy nie? Czy taki człowiek bił żonę czy nie? Jeśli ma Pan dowody, że jakiekolwiek dokumenty zostały wytworzone lub przetworzone tylko i wyłącznie na potrzeby sądu to proszę to udowodnić i będzie po sprawie. Fakt nic nie wiem o pracy w samorządzie i nie wiem, jakie wały można kręcić,ale jak Pan wie to Pana obowiązkiem jest informowanie ścigania o takich czynach.

hehhehhe 2018-10-16 15:27:30


10.

To że się wie nie znaczy że można udowodnić.

Sasasas 2018-10-16 15:32:17


11.

To że się wie nie znaczy że można udowodnić. Przecież nie kserowałem dokumentów nie nagrywałem rozmów a ktoś kto pracuje bądź pracował w samorządzie wie bądź słyszał o takich rzeczach :)

sasasas 2018-10-16 15:37:29


12.

do cimniaka szkoda słów

dobry 2018-10-16 19:09:27


13.

Do sasasas: No to jak się nie ma dowodów to może lepiej milczeć skoro nieudowodnione twierdzenia są jedynie pomówieniem? Do dobry: Pański ubogi język i prymitywizm nadal mnie bawią....:)

hehhehhe 2018-10-16 20:22:58


14.

Panie hehehehe, cały mój poprzedni post wzywał kandydatów (zarówno na burmistrza jak i do różnych rad), aby nie ukrywali przed wyborcami z jakich partii naprawdę pochodzą. Kandydat "Panda" jest członkiem partii Gowina, a nie jest członkiem partii Pis, a więc jest gowinowcem.

maks 2018-10-16 20:55:49


15.

Widzisz Maks. Wszyscy kandydaci, no poza feministką, są podwieszeni pod partie. Marek idzie z PSL-em. U nas w gminie tylko PiS i SLD mają kandydatów pod swoim sztandarem. Sasas dobrze pisze z tym fakturami. Jest taka możliwość. Faktury można wystawić po wykonanej usłudze. Tak więc Michał na gorąco klapnął. Hećman miał możliwość na szybko zorganizować fakture + pewnie przelew. Pozew do sądu w trybie wyborczym i po sprawie. Nie zmienia to jednak faktu, że Michał dał się podejść jak dziecko. Zresztą co byśmy tu sobie pisali i tak durni reszelanie znów wybiorą "nauczyciela". Szkoda, bo była fajna alternatywa. Zresztą zobaczcie co się robi w sąsiednich gminach, a jak sprawy wyglądają u nas. Przynajmniej nie rozbijajcie głosów na kandydatów do Rady Powiatu. Głosujcie na reszelaka który ma szansę wejść do Rady, a nie na znajomków, czy kandydatów z gminy Kętrzyn.

luty 2018-10-17 01:13:24


16.

Do maks: Proszę wskazać czym się różni gowinowiec od pisowca skoro Pańskim zdaniem bycie gowinowcem nie oznacza bycia pisowcem.

hehhehhe 2018-10-17 06:39:34


17.

do hehehheh Widzę jakąś manierę u Pana, na siłę próbuje Pan wmówić ludziom, że jest inaczej niż jest w rzeczywistości - tylko po co? Ja nie oceniam ani gowinowców, ani pisowców, ani sldowców, ani pslowców - stwierdzam jedynie, że niepoważne i nieuczciwe wobec wyborców jest ukrywanie przez niektórych kandydatów prawdziwej przynależności partyjnej. Pan natomiast z tą prostą konstatacją wyczynia przedziwne rzeczy. Będzie zabawnie, gdy kandydat zwany "Pandą" pozwie Pana w trybie wyborczym za przypisanie mu "bycie pisowcem", którym nie jest. Naprawdę proszę sobie odpuścić mieszanie ludziom w głowach.

maks 2018-10-17 08:23:25


Komentarz

wróć do tematów forum

Elegancki mężczyzna w garniturze - jak osiągnąć doskonały look?

W dzisiejszych czasach, kiedy moda męska staje się coraz bardziej zróżnicowana i wymagająca, garnitur szyty na miarę jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, taki strój idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się pewnie i komfortowo, niezależnie od okazji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble