wróć do tematów forum

Reszelska Poczta

Komentarz

klientka 27-09-2014 godz 11:04

W czwartek 25 .09 nadałam polecony list priorytetowy zagranicę ,pracownik poczty zainkasował 8,30 zł.Tyle zażądał ,tyle zapłaciłam .Następnego dnia ok.13 listonosz przyniósł mi karteczkę na której było napisane ,że mam zgłosić się na pocztę aby dopłacić brakującą kwotę opłaty za wysyłkę , bo pracownik się pomylił.Poszłam ,dopłaciłam 10 zł.List ma numer do śledzenia przesyłek ,więc go śledzę . I wyśledziłam ,że przesyłka priorytetowa nadana w czwartek nadal przebywa w UP w Reszlu ,gotowa do wysyłki .Listy ekonomiczne dochodziły w 3 dni do UK .List będzie przebywał na poczcie do poniedziałku (5 !!!dni). To skandal ,że z powodu pomyłki pracownika list nie jest nadany .Gdyby pomyłka nastąpiła na moją niekorzyść na pewno nikt by mnie nie szukał i pieniędzy nie oddał albowiem po odejściu od kasy ...

1.

No niestety list polecony priorytetowy za granicę jeśli ma wagę 100-350 gram to kosztuje 18,30zł. Co do terminów również są one podane na stronie internetowej PP i taki list musi być dostarczony "do trzeciego dnia roboczego po nadaniu". Skoro nadany był w czwartek to w poniedziałek powinien być u adresata. Na stronie śledzenia przesyłek informacje pojawiają się z dość dużym opóĽnieniem. List zapewne jest już w drodze i dotrze w terminie. Najlepiej zadzwonić do adresata i się zapytać czy dotarł. Jeśli nie dotrze w terminie jak wyżej napisałem możesz zażądać odszkodowania.

Jaaaa 2014-09-27 11:51:06


2.

To prawda ja nadawałam też taki list za granicę i leżał 5 dni w placówce w której nadałam i w rzeczywistości zamiast 3 dni to szedł 10.Katastrofa ,a też śledziłam jego drogę i właśnie najdłużej leżał w miejscu nadania.

fiona 2014-09-27 13:53:37


3.

Jaka poczta tacy też są tu i listonosze. Listonosz np. na ulicy Mazurskiej notorycznie myli się i wrzuca listy do innych skrzynek jak zresztą jego poprzednicy, a listy roznoszą sobie sami ludzie nawzajem. Jak kierownik nad tym nie jest w stanie zapanować to niech sam roznosi przesyłki!!!

colo 2014-09-27 21:55:44


4.

Tez listy kładą na schodach na 1 pietrze bo wyżej nie chce się wejść.,są też przypadki zostawiania w pobliskim sklepie .To jest tragedia.

fiona 2014-09-28 09:47:42


Komentarz

wróć do tematów forum

Elegancki mężczyzna w garniturze - jak osiągnąć doskonały look?

W dzisiejszych czasach, kiedy moda męska staje się coraz bardziej zróżnicowana i wymagająca, garnitur szyty na miarę jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, taki strój idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się pewnie i komfortowo, niezależnie od okazji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble