wróć do tematów forum

Tir

Komentarz

Gucio 27-10-2021 godz 16:54

Czemu kierowcy tirów zajmują całą drogę przecież do nich należy cała droga i ja muszę zjeżdżać do rowu albo swuj samochód rysować o krzaki. Kierowców tira zwolnij oraz udostępnij przeciwny pas ruchu królem drogi nie jesteś i droga jest dla wszystkich a nie tylko dla was.

1.

"swuj"pisze się przez "ó" z kreską bo wymienia się na "o"(swoje)

ala 2021-10-28 09:10:13


2.

Tiry jeżdżą środkiem bo czasem nie mają innego wyjścia. Przy drogach rosną drzewa o które tiry mogą zachaczyć naczepą. Wystarczy pomyśleć

pfff 2021-10-28 20:55:14


3.

A kiedy osobówki podcinają i wpychają się po między TIRY to jest dobre.Tylko nie myślicie ile kierowca ciężarówki musi mieć psa do hamowania.A jak komuś dasz drogę przejazdu to co upokarza .A towar wszystkie chcemy mieć na czas.

OPB 2021-10-29 14:57:38


4.

... a 'psa' to jakiej rasy do tego użyć i czym ma hamować ?

zasmucony 2021-10-29 17:06:04


5.

to tak nie za p<ier>dalaj tylko zwolnij. ja jakos nie mam z tym problemu. gorzej jest jak jedziesz po tej drodze, ktora ciezko w zasadzie tak nazwac, te bezpieczne 80km i ktos osobowka siedzi ci na zderzaku i prawie spycha do rowu zeby cie wyprzedzic i wygrac 3 minuty na drodze do roboty. to jest zalosne.

gieniazwiezienia 2021-11-08 22:11:51


6.

Tirów co ogarnij się, to osobowe auta mają też dostęp do ruchu a nie tylko tir kogo to obchodzi że drzewa są i tir może zachaczyc to znaczy że on może jechać środkiem a ja mam mieć wypadek i zginac dla tira trzeba specjalne drogi

Gucio 2021-11-09 18:45:55


Komentarz

wróć do tematów forum

Elegancki mężczyzna w garniturze - jak osiągnąć doskonały look?

W dzisiejszych czasach, kiedy moda męska staje się coraz bardziej zróżnicowana i wymagająca, garnitur szyty na miarę jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, taki strój idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się pewnie i komfortowo, niezależnie od okazji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble