wróć do tematów forum

To przykre - baner

Komentarz

Katarzyna ¦limak-Du 12-11-2014 godz 15:23

To przykre, ale ... Urzędujący Burmistrz Reszla w dniu dzisiejszym odmówił wydania zgody na skorzystanie z haków na budynku zarządzanym przez ADM w Reszlu do umieszczenia nad ul Wyspiańskiego banera konkurującego z nim kandydata na to stanowisko, pomimo wniesienia przez KWW Razem ku Lepszej Przyszłości Reszla opłaty za zajęcie pasa drogowego. W związku z powyższym informuję, że wywieszony baner dotyczący obchodów 11 listopada, od dnia 08 listopada jest sponsorowany przez w/w komitet wyborczy.

1.

Po trupach do celu. Miejmy nadzieję, że wyborcy otworzą w końcu oczy.

telewidz 2014-11-12 19:21:56


2.

Widocznie pan Janiszewki boi się konkurencji!¦mieszna postawa obecnego burmistrza, ale świadcząca też o nim niezbyt pozytywnie. Typowy brak profesjonalizmu. Czy chcemy nadal takiego burmistrza??? Liczę na to, że NIE.

zszokowany 2014-11-12 19:39:53


3.

A ja zapytam (retorycznie). Czy nasz wybór ma się opierać na tym czy ktoś pokaże się na banerze lub nie i tym czy ktoś zezwolił na powieszenie banera lub nie? Czy to jest aż taki ważny problem dla Reszelaków, że trzeba go roztrząsać na forum przez kandydata na burmistrza? Pani Kasiu, szanuję Panią, ale to nie jest kwestia, którą powinna zajmować się ewentualna przyszła Pani burmistrz. Dość już tych plakatów, banerów itd., bo nie na tej podstawie wybierzemy włodarza.

Jaaaa 2014-11-12 20:27:11


4.

Przykre jest to że nasz obecny włodarz po trupach chcę trzymać się władzy. Niby mamy solidarność a wygląda to na komunę. Brak możliwości ukazania się dla ludzi jest po prostu grą nie porządku, ale jeżeli ktoś zna Janiszewskiego to wie dobrze jaką jest osobą ta postać i nie ma o nim dobrego zdania.

Lili 2014-11-12 21:42:46


5.

Droga koleżanko Jaaaa, Ty to bagatelizujesz, a ja myślę, że obecny Burmistrz, korzystając ze swojej władzy, uniemożliwia innym kandydatom promowanie się.Mówisz dość już tych plakatów, a jednak plakatami m.in obecnego burmistrza oblepione jest całe miasto.

nn 2014-11-12 21:47:25


6.

nie chcemy kobiety burmistrza ,prawda reszelaki ?

¦limak 2014-11-12 22:00:24


7.

Drogi ¦limaku nawet nie wiesz jakie ciężkie życie jest bez kobiety. Zastanów się co piszesz!

Maryla 2014-11-12 22:15:23


8.

¦limak, a jakie to ma znaczenie, czy do władzy wybiera się mężczyznę czy kobietę? Wyborcy są dostatecznie świadomi, aby dokonywać wyboru na podstawie kompetencji kandydatów, a nie tego co mają między nogami.

maja 2014-11-13 00:30:02


9.

Ze świadomością wyborców to ja bym uważał :) w poniedziałek się okaże czy jesteśmy tacy świadomi

gracz 2014-11-13 09:02:27


10.

Nie chcę niczego zamiatać pod dywan. Uważam jedynie, że banery to akurat najmniejszy problem jakim powinien zajmować się przyszły burmistrz. Potwierdzam, że zachowanie obecnego burmistrza w tej kwestii jest niewłaściwe, ale czy nie lepiej usłyszeć od przyszłej Pani burmistrz, że rozwiąże problemy mieszkańców a nie, że jej baner nie może zawisnąć? Swoją drogą swój głos oddam najprawdopodobniej na Panią Kasię, ale to nie znaczy, że będę bezkrytycznym wyborcą.

Jaaaa 2014-11-13 12:17:57


11.

ślimak, ślmak wystaw rogi dam Ci sera na pierogi...chore,aż boje się zajrzeć do lodówki.

oko 2014-11-13 13:52:23


12.

Burmistrzem Mrągowa jest kobieta ,burmistrzem Giżycka jest kobieta ,może i Reszel dołączy do tego grona ...Ja w każdym razie zagłosuję " za " .Życzę POWODZENIA pani Katarzyno .

RESZELANKA 2014-11-13 14:32:53


13.

I tak nie my o tym zadecydujemy, tylko emeryci i renciści.

dsas 2014-11-13 17:48:52


14.

Pani kandydatka na burmistrza założyła zadymę wykupując miejsce Ulica Wyspiańskiego ma metrów przynajmniej 50 i może postawić dwa słupy na wykupionym pasie drogowym Nie informuje Państwa, że nie uzgodniła z właścicielami/zarządcami budynków wcześniej swego zamiaru. Samowola kosztuje. Brawo!!!Do plakatowania są wyznaczone miejsca

resz 2014-11-13 19:56:48


15.

Ja tej Pani Ľle z oczu patrze!

- 2014-11-13 20:40:21


16.

Dobry wieczór Państwu. Problem banera nie jest najważniejszy, dlatego też na wszelkich spotkaniach, a pozostały mi na jutro tylko dwie miejscowości do odwiedzenia i drugie spotkanie z mieszkańcami Reszla (informacja w ogłoszeniach), podkreślam problemy mieszkańców i ramowe rozwiązania tychże problemów, uzależnione w części od stanu budżetu w 2015 roku. W materiałach wyborczych jest szeroka informacja na temat mojej osoby, jak również na temat programu wyborczego. I mogę z pełną odpowiedzialnością już dziś zagwarantować, że dopełnię wszelkich starań od pierwszego dnia pracy, o których Państwo będziecie informowani na bieżąco, aby ta gmina zaczęła się rozwijać, co jednocześnie przełoży się na poprawę warunków życia na wsi i w mieście, bez względu na układ sił w powiecie, czy też w województwie. Jeżeli ktoś z Państwa zauważy, że zaczynam sobie temat odpuszczać, to będzie mógł mi o tym powiedzieć, nie bojąc się o utratę czegokolwiek i odesłać mnie na moją kolonię w Klewnie. Wracając jednak do tematu przewodniego, procedura wywieszenia banera nad drogą wymaga zgody administratora tejże drogi, z zaznaczeniem na mapie dokładnego miejsca. Należy złożyć wniosek do odpowiedniego Zarządu Dróg i dopiero otrzymując decyzję administracyjną okazuje się, czy to miejsce jest już zarezerwowane, czy też nie. Z Zarządu Dróg otrzymaliśmy decyzję zezwalającą, ponieważ nikt wcześniej nie wystąpił o zgodę na zajęcie pasa drogowego, czyli nic tam nie ma, a miejsce wskazaliśmy w związku z istniejącymi tam hakami, ponieważ ustawianie jakichkolwiek słupów jedynie oszpeciłoby ulicę Wyspiańskiego. Gdyby w tym miejscu pozostał baner poprzedni, z wizerunkiem Jana Pawła II, to NIGDY nie wystąpilibyśmy w poniedziałek 10 listopada (w poniedziałek a nie w sobotę), z zapytaniem, czy od dnia 12 listopada można tam umieścić nasz wyborczy. Ja osobiście optowałam za tym, aby poczekać co będzie dalej, ale KWW postanowił inaczej i dziś nie wiemy czyj wizerunek pojawiłby się po obchodach z 11 listopada:). Na zapytanie dostaliśmy, jak już Państwo wiecie, odpowiedĽ odmowną ze strony gminy (nie będę przytaczała słów dlaczego, bo te padły na środowym spotkaniu, a pan/pani resz je słyszał/a) i przekazaliśmy tę informację na forum, ponieważ nasza kampania nie opiera się na oplakatowaniu miasta, na co mieszkańcy Reszla już zwrócili uwagę. W demokratycznych wyborach szanuje się się zaradność każdego komitetu, a że ktoś inny zarezerwował miejsce to trudno, trzeba się z tym faktem pogodzić tak samo jak z tym, że ktoś nie pozwala skorzystać z haków. My z pokora odmowę użyczenia przyjęliśmy. Z wyrazami szacunku Katarzyna ¦limak-Duda

Katarzyna ¦limak-Du 2014-11-13 22:25:48


17.

Trzymam za Panią kciuki,Pani Kasiu i mam nadzieję, że zostanie Pani pierwszą Burmistrz Reszla...Chciałoby się rzec humorystycznie "Baby górą"! :-)Powodzenia.

życzliwa 2014-11-13 23:15:46


18.

Pani Katarzyno po co Ci ten baner przecież widziałam Ciebie w telewizji. Trzymam za Panią kciuki i życzę powodzenia!!!

Magda 2014-11-13 23:26:22


Komentarz

wróć do tematów forum

Ślubuję być dobrym Polakiem

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Reszlu są już pełnoprawnymi uczniami. 27 września 2024 roku odbyło się ich uroczyste „Pasowanie na ucznia”. To był wyjątkowy dzień.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble