wróć do tematów forum

UWAGA NA PROMOCJE W BIEDRONCE!!!

Komentarz

Kris 02-02-2024 godz 22:39

Uważajcie na czerwone etykiety, które przykuwają oko i informują o bardzo korzystnych cenach produktów. Nie zawsze tak jest, a w zasadzie coraz częściej zdarza się, że dany produkt w ogóle nie jest przeceniony. Klient przy kasie dowiaduje się, że przecena jest nieaktualna, lub że dana promocja obowiązywała jakiś czas temu. Dobrze, jeżeli klient dowie się o tym przed zeskanowaniem produktu, ponieważ spora część produktów nie podlega anulowaniu i w tym momencie jesteśmy zrobieni w przysłowiowego ,,balona” Jest to chyba jakaś odgórnie prowadzona ,,polityka” biedronki, żeby oszukiwać ludzi. No bo jaki problem zmienić etykietę w momencie końca promocji lub po wyprzedaniu promocyjnych produktów…

1.

Przeciez to norma w Reszelskiej biedronce. Czas najwyższy zgłosić to do rzecznika praw konsumenta. Ale najpierw warto zbierać dowody, chociażby zdjęcia.

Marta 2024-02-03 10:44:51


Komentarz

wróć do tematów forum

Polska Mniej Znana: Odkrywanie Ukrytych Perełek z WyskoczNaWakacje

Polska, kraj o bogatej historii, różnorodnych krajobrazach i kulturowej mozaice, oferuje znacznie więcej niż tylko popularne destynacje takie jak Kraków, Warszawa czy Wrocław. Poza utartymi szlakami kryją się miejsca, które zachwycają swoją autentycznością, pięknem i spokojem. Zespół WyskoczNaWakacje.com, pasjonaci podróży, którzy od lat eksplorują mniej znane zakątki Polski, dzielą się swoimi odkryciami i inspirują do poszukiwania własnych, nieodkrytych perełek.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble