wróć do tematów forum

Uwaga

Komentarz

~anonim 15-02-2018 godz 13:07

Bardzo proszę o zwracanie uwagi komu oddajcie ciuszki po dzieciach ewentualnie meble czy inne akcesoria ponieważ znam Panią której dałam ciuszki aby dała dla osób na prawdę biednych i okazało się że ciuszki zostały spieniezone a ta rodzina nie otrzymała nic. Jeżeli coś oddajecie upewnijcie się że te rzeczy nie zostaną spieniezone i że dajecie osobie na prawdę potrzebującej. A najlepiej zgłosić do mopsu że ma się na oddanie a tam Panie na pewno wiedzą komu się na prawdę przydadzą Pozdrawiam

1.

Tylko najpierw wygrzebią dla siebie to co lepsze

- 2018-02-15 14:00:23


2.

To lepiej dać kobiecie która oszukuje? Bierze ni y dla potrzebujących a spienieza to??

Mimi 2018-02-15 18:22:36


3.

kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera.

2018-02-16 08:47:54


4.

Gorzej jak ktoś bierze twierdząc że ds osobie potrzebującej a tak naprawdę sprzedaje rzeczy które dostało się za darmo. Ja domyślam się o kogo chodzi no ale cóż.....

Meble 2018-02-16 14:17:01


5.

Nie zgodzę się z jednym komentarzem. Jedna pani z Ośrodka pomogła mi i nie jednej rodzinie. Podarowała mi swoją odzież, odzież swojego dziecka... Wózek itd.... Nawet zbierała mi naklejki na swiezaki.Ale w Reszlu są specyficzni ludzie którym się nie dogodzi i zawsze coś wyszulaja. Pano M.K. nie od dziś takie numery robi... Kiedyś karma wróci.

Ulka 2018-02-16 20:40:44


6.

To poco takiej osobie sie daje ci co potrzebuja sami niech odbieraja od kogos kto daje jesli ma

as 2018-02-16 21:44:19


Komentarz

wróć do tematów forum

I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble