wróć do tematów forum

Wakacje i co dalej dla dzieci?

Komentarz

Halina 02-07-2021 godz 13:38

Reszel jak co roku nie zapewnił swoim małym mieszkańcom żadnych kolonii czy półkolonii ani rozrywki przez okres wakacyjny.Dzieci włóczą się po Reszlu i wyszukują gdzie by tu się pobawić czy odstresować,wbrew pozorom nie wyjadą na kolonie czy wakacje bo rodzice muszą pracować,rok był ciężki a na koniec i tak zostały same ze swoimi problemami a władze niestety nie myślą o dzieciach bo same sobie organizują wakacje

1.

Rodzice biorą 500+ ? Jeśli tak to niech przeznaczą je na kolonie czy wycieczki dla swoich "bombelków"

Dawca 2021-07-02 20:22:21


2.

Dokładnie, już się w d….ch przewraca. Co kogo obchodzą cudze dzieci. Rodzice niech organizują im wakacje i wysyłają na kolonie.

- 2021-07-02 21:19:21


3.

Oho, Halynie znów słońce zaszkodziło :D. A rodzice to od czego są? Chciało się mieć dzieci, to teraz trzeba się nimi zająć. Tym bardziej, że premier Vateusz tak wspiera politykę prorodzinną, fundując pińcetplusy i bony turystyczne. Wielu ludzi z mojego pokolenia przeżyło bez kolonii i nikomu się krzywda nie stała.

Żanet Kaleta 2021-07-02 23:39:27


4.

Żaneta ja nie muszę prosić o wakacje dla dzieci czy siebie ja mam wakacje ale widzę jak mnustwo dzieciaków z Reszla nie ma wakacji.Żal wam tyłek ściska te 500+ i widać że nie macie pojęcia ile trzeba nakładów na wychowanie dziecka, typowe dla Julek z miasteczka a dla mnie jest to sygnał że zarówno rządzący włodarze jak i część zapyziałych mieszkańców ma gdzieś rozwój dzieci jak i miasteczka,szkoda tylko dzieci które nie są winne tej biedy

Halinasol@ gov.pl. 2021-07-03 08:23:08


5.

Jaki rozwój miasteczka ? Stąd każdy wyjeżdżą bo nic nie ma. Niedługo będzie to miasto nierobów i beneficjentów 500+

luki234 2021-07-03 12:56:02


6.

To jest problem tylko i wyłącznie dzieciaków i co najwyżej ich rodziców. W moim pokoleniu ~30 lat nikt nie mial żadnych kolonii, organizowanych zajęć itp. Nigdy nie skarżyliśmy nie na nudę i sami sobie potrafiliśmy zorganizować czas.. Co to w ogóle za podejście żeby państwo/samorząd mial mi zorganizować wakacje?

Redneck 2021-07-03 23:53:50


7.

Redneck, jak to jakie podejście? ROSZCZENIOWE :D Jak wszystkich w tym mieście.

Zdezelowany 2021-07-05 20:08:38


8.

Prosze Panstwa ja urodzony w 1990 , w Reszlu nigdy nie jeździłem na jakieś tam kolonie . Nie wspominając o jakiś roszczeniach do władz za brak zapewnienia rozrywek dla młodych. Halina wez Ty sie juz nie udzielaj i prosba do admina o trwała blokadę użytkownika . Jaja w bialy dzien .

kuba 2021-07-06 07:28:13


9.

Są organizowane dla dzieci zajęcia w świetlicy w sloneczku.kazde dziecko może przyjść aby tylko chciało.

Weronika 2021-07-09 09:54:48


10.

Zajęcia w świetlicy śmiechu warte. A niby co takie one oferują.??? Za żadne skarby świata dziecka bym nie puścił tam.

Mieszkaniec 2021-07-09 14:11:01


11.

Kuba ur.w 1990 nie jeździłeś na kolonie bo nie było twoich rodziców stać ale to nie znaczy że urodzonym dzieciom teraz nic się nie należy tym bardziej że burmistrz pieniążki na takie cele dostał więc nie pitol banałów że ty nie miałeś to innym się nie należy tylko pomyśł co ty możesz zaproponować swoim dzieciom szczególnie teraz gdy prawie dwa lata dzieci siedziały w domach a Reszel nie jest miasteczkiem gdzie łatwo się żyje,brak atrakcji i nowoczesnych rozrywek to pięta achillesowa tego miasta,młodzi nie mają nawet dla siebie lokalu a dzieci tym bardziej potrzebują zabaw rozwijających ich umysł i ciało nie dziwi że tyle grubasów gdy kuleje gimnastyka

Halina 2021-07-11 14:51:40


12.

Halina byl facet co przed pandemia pisal tutaj ze chcial otworzyc lokal to go zbluzgqlas . Nie uwazam ze miasto ma cos gwarantowac cxy sponsorowac . To rodzice sa od tego . Ja sam jako ojciec , troszcze sie o swoje dziecko we wlasnym zakresie . Na wszystko sam zapracowalem i nikogo terqz nie musze prosic i wypisywac na forum jak to jesg mi zle ze miasto kolonii nie organizuje . Zmiluj sie nad soba

kuba 2021-07-14 11:11:53


13.

Strzelasz a nie wiesz do kogo jaki sklep i bluzgi nie interesuje mnie czy ktoś coś otwiera a że ktoś ma podobny nik to już inna para kaloszy,tam jest pisane z małego h więc czytaj ze zrozumieniem,wiem że jesteście pokoleniem gimbazy i nie jesteście w stanie odróżnić takich małych cech po prostu brak spostrzegawczości i oczytania i to wyróżnia pokolenie wychowane bez ładu i składu

Halina 2021-07-16 22:55:51


Komentarz

wróć do tematów forum

V Regionalny Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy klas III

Dzień Ziemi jest doskonałą okazją do tego, by zorganizować Regionalny Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy. Właśnie tego dnia już po raz piąty odbył się w naszej szkole konkurs dla klas 3 szkół podstawowych. Patronat honorowy nad konkursem objął Warmińsko - Mazurski Kurator Oświaty w Olsztynie oraz Mazurski Park Krajobrazowy z siedzibą w Krutyni.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble